366. díl - Vytočte mě do vývrtky

Publikováno 5. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Suší mají problémy s Lepařovou, která nedorazila hlídat a ohrozila tak děti, které byly doma samy. Když Lepařovou v bídném stavu přiveze do nemocnice záchranná služba, Suší zjišťují, že kvůli penězům, které jim Lepařová dluží, dobrovolně opustila ubytovnu.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 


Jáchym při operaci kryje Magdiny potíže s rukou, ale Švarc začíná něco tušit. Proto Jáchym volí novou taktiku: nic netušící Magdu schválně vytočí, aby zapomněla na svůj strach ze selhání. Vzteklá Magda předvede na sále brilantní výkon. Švarcovy řeči ji ale vzápětí opět rozhodí.

Babeta neúmyslně odradí pacientku Stehlíkovou od zákroku, který jí má být proveden před televizními kamerami v rámci reality show. Nakonec si ale nechává estetický zákrok udělat sama místo pacientky.

Běla se snaží užívat si Jánského o samotě, frekventovaná chalupa ale není ideálním místem pro důvěrné sbližování.

 

TV Nova