370. díl - Komu se ruka netřese

Publikováno 30. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Za Jáchymem Kalinou přijede jeho čtrnáctiletá sestra Linda. Spřátelí se s Jakubem Mázlem, který ji pozve do hradeckého klubu. Když se ale dozví, že je jí teprve čtrnáct let, přestane si jí všímat. Smutná Linda odchází na autostop a končí v nemocnici se zraněním z autonehody.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Za Lindou pak dorazí bez ohlášení i její otec, typický bývalý vojenský důstojník Gustav Kalina.

Když Zdena po návratu z Hamburku zjistí, jakým způsobem probíhá rekonvalescence Lepařové u nich doma, rozhodne se ji vypudit z bytu.

Leu potká další osudová rána - přijde o své umělé těhotenství. Darek a Lucie se zoufalé Darkovy sestry ujmou, Lea zůstane nějaký čas u nich.

Magda veřejně přizná, že měla psychický problém, který jí bránil ve výkonu profese, ale nyní už může operovat bez problému. Situace v práci se tak uklidní, zato její vztah s Čestmírem Mázlem dostává další trhliny.

 

 

TV Nova