371. díl - Vím, že mi nerozumíš

Publikováno 30. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Dříve v nemocnici hospitalizovaný rasista chce dát lekci Tien, se kterou se během své hospitalizace dostal do konfliktu. Místo Tien ale jeho kamarádi zbijí Chou.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Té navíc při přepadení uteče Jindřichův jezevčík Čenda. Jindřich je následně zdrcený z Čendova zmizení a udělá kvůli tomu velikou scénu, aniž by projevil sebemenší zájem o to, že Chou je zraněná a v šoku. Okolí dá Jindřichovi najevo, co si o něm myslí, a jemu tak nezbude, než se jít Chou omluvit. Čendu už ale nenajde.

Gustav odmítne zaplatit dceři zákrok, který by ji zbavil jizev po autonehodě. Tvrdí, že to pro ni bude trvalá připomínka a varování. Rozhodne se navíc, že Linda nastoupí na vojenské gymnázium. Zoufalá Linda uteče z nemocnice a obdobně trvalým způsobem se rozhodne vyjádřit svůj nesouhlas. Jáchym sestře slíbí, že se pokusí přemluvit otce, aby ji na gymnázium neposílal.

Ota Kovář a Kateřina si připomínají nedožité narozeniny Dalibora Frynty.

 

 

TV Nova