372. díl - Orkán Zuzana

Aktualizováno 8.11. 2012 21:23
Témata:

Filip, který má nervy na pochodu, se v nemocnici porve s Hanákem. Dosáhne ale jen toho, že se Gábina konečně rozhodne a Filipa opustí. I s Filípkem se pak nastěhuje k Hanákovi.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Zdena si po operaci pacientky Martínkové uvědomí, jak moc už jí chybí práce. Suchý jí nabídne alespoň částečný úvazek. Mezitím se ale Rosická pokusí pomocí zmanipulovaného Toníka vykrást Suchým byt. Zdena ji přistihne a je v šoku, klade si to za vinu. Rozhodne se, že do práce nenastoupí a zůstane doma s dětmi.

Jindřich se trápí, protože Čenda se stále ještě neobjevil. Osud Chou je mu ale nadále lhostejný.

Pantoflíček, Jánský a Běla uspořádají na chalupě oslavu, aby udobřili Zuzanu, která se stále zlobí na Pantoflíčka. Zuzana ovšem z chalupy necitlivě vyžene truchlícího Jindřicha a Pantoflíček jí její chování vyčte. Zuzana uraženě odchází a Pantoflíček zůstává na chalupě na noc bez ní.

 

 

TV Nova