373. díl - Den živelných katastrof

Publikováno 9. 11. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Hanák se jen těžko sžívá s novou situací, s tím, že v garsonce s ním bydlí i Gábina s dítětem. Filip odchází z nemocnice i z Kamenice, rozhodnut se už nikdy nevrátit.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Záchranná služba přiváží do nemocnice čtyři vojáky po autohavárii. Dva jsou ve stavu vyžadujícím akutní operaci – do nemocnice je proto odvolán i Darek, který má mít volno a plánuje výlet s Lucií.

Dva vojíni jsou ponechání v nemocnici pouze na pozorování, dělají tu ale výtržnosti, ohrožují Lindu a nerespektují žádné autority. Nakonec na ně zapůsobí až zásah pplk. Gustava Kaliny, Jáchymova otce. Darek chce nahradit Lucii zmařený výlet a proto požádá Leu o hlídání Gity přes noc. U Gity se však během noci rozvine akutní meningitida.

Pantoflíček čeká průšvih u Zuzany kvůli svému přespání na chalupě u Běly. Ale Zuzana má strach, aby o Pantoflíčka nepřišla, a tak se chce usmířit. Gustav překazí schůzku Jáchyma a Magdy, kterou považuje za Jáchymovu partnerku.

 

TV Nova