374. díl - Dneska není včera

Aktualizováno 15.11. 2012 21:55
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Magda kvůli posezení s Jáchymem zapomene na výročí první schůzky s Mázlem. Na poslední chvíli sežene erotickou výbavu, kterou chce Mázla potěšit, ale znavený Mázl, který na Magdu marně čekal s oslavou, jejich společnou noc zaspí.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Lea zůstává nablízku malé Gitě v nemocnici, což se nelíbí Lucii, která si to nemůže dovolit a dobře cítí, že Lea se chová ke Gitě až nemístně mateřsky. Je proto vůči Lee nepřátelská a nepřímo přiměje Leu k tomu, aby se odstěhovala od ní a Darka. Stav malé Gity se ovšem zlepší a Lucie nakonec uzná, že vůči Lee byla kritická neprávem a vyzve ji, aby se k nim zase vrátila.

Babeta vnutí Jindřichovi na jednu noc fenku Lízinku, jejíž majitelka musí zůstat v nemocnici. Marně ale Babeta doufá, že by mu tak mohla pomoci zapomenout na ztraceného Čendu.

Zdena se poučila z příručky o organizaci domácnosti a aplikuje na celou rodinu detailně promyšlený harmonogram činností. Suchý posléze její metodu využije i v práci.

 

 

TV Nova