Dospěla se seriálem Ordinace a oslavila kulatiny. Tolik let byste jí netipovali ani náhodou!

Ivana Jirešová - 1
Zdroj: r-Retinoate Medik8

Herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová, kterou diváci ze seriálu moc dobře znají jako ztřeštěnou barmanku Lucii, oslavila 15. července významné jubileum. Od pohledu byste milé Ivaně tolik let v žádném případě netipovali!

Bývala to nezkrotná dívka a velký živel. Barmanka Lucie měla na vše vždy originální řešení a nemálo postav si k ní do baru U Čerta chodilo pro radu a stále chodí. Když neporadí, což se stává málokdy, namíchá proti starostem aspoň nějaký speciální drink.

Ivana Jirešová alias barmanka Lucie


Samotná postava Lucie ale neměla na růžích ustláno a seriálový osud jí uštědřil nejednu ránu. Až smrt její starší sestry Gity ji donutila konečně spadnout z bezstarostného obláčku a dospět. Lucie se ustálila i co do vztahů. Po několika zkrachovalých pokusech zakotvila ve svazku s Darkem Vágnerem, který si získal nejen srdce Lucie, ale i její dcerky Gity z prvního manželství s doktorem Tomášem Hruškou. V srpnu 2016 Lucie Darkovi za dramatických okolností porodila dcerku Bětušku.

 

 

Představitelka Lucie Vágnerové Ivana Jirešová je ve skutečnosti také maminkou a ani s ní se život zrovna nemazlil. Ani Ivanu neminuly vztahové problémy a boje o dítě propírané v médiích, které vyústily v to, že má dceru Sofii se svým bývalým partnerem Ondřejem Höppnerem ve střídavé péči.

Ivana Jirešová s dcerou Sofií
Zdroj: Profimedia 
Na poli pracovním Ivana Jirešová skvěle boduje. Kromě seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 stíhá současně hrát i v několika divadlech. Ivanu také můžeme vidět v muzikálech, kde nejenom hraje, ale i zpívá. To, že má Ivana hudební nadání, všem dokázala i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. 


A kolikáté narozeniny tedy oslavila? Čtyřicáté! Tento věk by ji hádal jen málokdo, souhlasíte? Ivaně Jirešové přejeme krásné léto s dcerou a mnoho dalších skvělých rolí. Na její proměnu se můžete podívat v galerii.


116

ZE ZTŘEŠTĚNÉ BARMANKY EMANCIPOVANOU ŽENOU: Lucie se seriálem Ordinace v růžové zahradě dospěla! Dnes slaví kulatiny!

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: barmanka Lucie

Hodnocení:Jak bude pokračovat osud Lucie v nových dílech po prázdninách, to se diváci ještě dozví. Prozatím mohou zavzpomínat na život Lucie před 12 lety, a to v první řade Ordinace – ve speciálu na Nova Plus. Vysíláme od prvních dílů!

 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!

PROMĚNY z Ordinace za 12 let: Gita, Kamila, Iva, Gábina, Dorka a další oblíbenkyně! Která vůbec nezestárla a naopak?

Nova.cz