10 VĚCÍ, které nevíte o Janě Strykové: Kdy se poprvé líbala?

Aktualizováno 17.3. 2016 19:59
Témata:

Herečka Jana Stryková, kterou znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 coby sestřičku Kateřinu Vránovou, se poprvé na divadelních prknech objevila ve čtyřech letech. Co dalšího jste o ní nevěděli? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

 

1. Jana měla krušné herecké začátky, na svou první roli jen tak nezapomene. Jako malá čtyřletá holčička si zahrála v jedné divadelní hře a hned během této hry zažila taky velký herecký nezdar – spadla z pódia.


Nepřehlédněte:
NA BARU s Janou Strykovou: Celý rozhovor ZDE


2. Pokud jste si mysleli, že Jana byla právě z těch lidí, kteří se herectví chtěli věnovat od útlého dětství, jste na omylu. Původně po herectví vůbec netoužila a této profesi se začala naplno věnovat až v osmnácti letech.

 

Jana Stryková - 2
Zdroj: facebook.com


3. Kromě herectví se Jana věnuje i zpěvu a volné chvíle tráví se svou starší sestrou Kateřinou při hodině jógy.


4. Miluje psy a doma má hned dva – psa Jonáše a fenku Babetu. Ano má stejné jméno jako jedna z oblíbených postav v Ordinaci, kterou hraje herečka Bára Štěpánová. Jana nám sdělila, že fenku francouzského buldočka Babetu nepojmenovali podle vrchní sestry v Ordinaci, ale s nápadem přišel přítel.


Jana Stryková - 3
Zdroj: facebook.com


5. Preferuje muže, kteří nenosí uniformy a ani kravaťáci nepatří mezi její favority. Šťastně zadaná je s Matějem Matuškou, vnukem zesnulého zpěváka Waldemara Matušky. A Matěj se živí jako filmový zvukař. 


Podívejte se:
TAJNOSTI Jany Strykové: Co se jí podle ní jednou vymstí?


6. Herečka je maminkou syna Jáchyma, který zanedlouho oslaví druhé narozeniny. Tatínkem je Matěj.

 

Jana Stryková - 5
Zdroj: facebook.com


7. Má specifický smysl pro humor, miluje cestování, venkov, její oblíbená barva je zelená, a pokud byste jí chtěli něco dobrého uvařit, tak herečku oslníte červenou řepou na jakýkoliv způsob.


8. Pochází z Brna, chtěla by velkou rodinu a má dva starší sourozence – sestru Kateřinu a bráchu Honzu.
 

Jana Stryková - 3
Zdroj: facebook.com


9. Během jednoho představení zažila Jana nemilou zkušenost. Vypadl proud, a tak nezbývalo nic jiného, než představení dohrát ve tmě.


10. Poprvé se zamilovala už ve školce, kde hrdě randila s Tomášem, drželi se za ruce a proběhla i první pusa! Láska po krátké době vypršela a od té doby se s daným Tomášem už nikdy neviděla.

 

Jana Stryková - 1
Zdroj: facebook.com

 

ČTĚTE TAKÉ:

OSCAR pro seriálové herce: Kteří herci by si ho podle vás zasloužili?


JAK TO VIDÍTE VY? Měla by se Kateřina v Ordinaci vrátit k Otovi? Hlasujte!

 

Nova.cz