10 zajímavostí, které určitě nevíte o Martině Randové

Ordinace: Herečka Martina Randová coby Heluš
Zdroj: Nova.cz

Bláznivá Heluš patří k jedné z nejoblíbenějších postav z celého seriálu Oridnace v růžové zahradě 2. Jaká je ve skutečnosti její představitelka Martina Randová?

Její seriálová Heluš je velice extravagantní osoba. Používá výrazné modré oční stíny, které doplňuje barevnými šaty. Ve skutečnosti je ale Martina Randová její pravý opak. Nejraději se nelíčí vůbec, a pokud se tak občas stane, je z toho nervózní. Co se oblečení týká, nejčastěji Martinu potkáte v nenápadném sportovně elegantním oblečení, které ráda nakupuje v second handech. Sama o sobě říká, že nemá vkus, a dokonce uvažuje o tom, že poprosí kamarádku, aby jí protřídila šatník.

Ordinace: Heluš
Zdroj: Nova.cz

 

Naposledy byla Martina na dovolené zhruba před 12 lety. Nemá totiž ráda cestování. Bojí se létat letadlem, jezdit autobusem či lodí. Jediné, co zvládá, je jízda autem, kterým si zajede na výlet po Čechách.

 

 ROK 2015 V ORDINACI: Zásadní momenty, které vás rozplakaly i rozesmály

 

Zřejmě proto je Martiny nejoblíbenějším místem její pražský byt. Za největší relax totiž považuje spánek. Pokud zrovna netočí, je schopná vstávat až v 11 hodin dopoledne.

 

Martina je momentálně nezadaná. Při hledání správného partnera vyzkoušela nejrůznější způsoby seznámení, dokonce i rande na slepo. Po té, co na schůzku místo mladého pohledného kluka přišel padesátiletý šedivý pán, už ale s tímto druhem seznamování skončila.

 

V Ordinaci se coby Heluš provdala. Byla to její první svatba vůbec, jak před televizní kamerou, tak v osobním životě.

Ordinace: Nevěsta Heluš
Zdroj: Archiv TV Nova

 

V seriálu tvoří Heluš nerozlučnou dvojku se svým manželem Bobem, kterého hraje Martin Zounar. I ve skutečnosti je tato dvojice velice dobrými přáteli. Martina na svého hereckého kolegu nedá dopustit, je to prý nejlepší parťák, se kterým si skvěle rozumí: „Kdyby existoval ještě jeden Martin Zounar, klidně bych si vzala,“ přiznala.

Ordinace: Bobo s Heluš
Zdroj: Nova.cz

Ačkoliv seriálová Heluš působí velmi sebevědomě, což dokazuje její extravagantní vzhled, ve skutečnosti je Martina jejím pravým opakem. Má velmi malé sebevědomí a často o sobě pochybuje. Snaží se to ale zlepšit, a proto čte nejrůznější motivační knížky.

 

Ve škole nebyla Martina Randová úplná premiantka. Nikdy jí nešly předměty jako matematika, fyzika či chemie. Proto se po gymnáziu rozhodla zkusit štěstí na DAMU. Tam ji ale bohužel nevzali. V komisi na přijímacích zkouškách však seděl ředitel jihlavského divadla, který Martině ihned nabídl angažmá.

 

Její první setkání s filmem, díky kterému se rozhodla být herečkou, však proběhlo dávno před tím. Martina si totiž jako mladá zahrála ve filmu Diskopříběh. Všímavý divák by jí mohl najít v tančícím davu.

 

Která zajímavost o Martině alias Heluš vás nejvíce překvapila?

 

Čím dál tím větší rošták! Podívejte se, jak vyrostl Miky Mázl z Ordinace!

 

Bruneta, nebo blondýna? Kdy to Daně Morávkové slušelo nejvíc?

Nova.cz