369. díl - Hostina pro královnu

Aktualizováno 30.10. 2012 21:52
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Gábina se dozví, že Hanák neodjel z Kamenice. Tvrdí ale, že pro ni se tím nic nemění. Hanák přesto stále věří, že má u ní naději. A Filip si chce Gábinu pojistit druhým dítětem, začnou na něm pracovat.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 


Magda prozradí Mázlovi, jaké má po úrazu problémy s rukou. Mázl ji ale svým přístupem nepotěší. Radí jí vše přiznat a odejít na ambulanci. Tahle představa je však pro Magdu nepřijatelná.

Jáchym se naopak vůči Magdě chová chápavě. Dokáže se vcítit do toho, co Magda jako chirurg prožívá. Vymyslí tedy originální metodu, jak s ní procvičovat pevnost její ruky.

Chou by ráda na dovolenou domů – do Vietnamu. Necitlivý Jindřich však bez ohledu na její přání prosazuje Skandinávii. Své vietnamské manželce se tak dokonale zprotiví.

Pantoflíček nepřizná Zuzaně, že se chystá přes její zákaz navštívit Bělu a Jánského na chalupě. Zuzana si ho ale přijede zkontrolovat a Pantoflíčkovi nezbývá než se snažit situaci za každou cenu zachránit.

 

TV Nova