7 DŮVODŮ, proč ženy milují Martina Stránského!

Aktualizováno 24.2. 2016 09:46
Ordinace: Martin Stránský
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

Podloženo výpověďmi mnoha českých žen! Martina Stránského znáte jako oblíbeného doktora Otu Kováře z Ordinace v růžové zahradě 2 i seriálu Doktoři z Počátků. Má podmanivý hlas, velké charisma, smysl pro humor a je to pohodář. Takže, dámy, souhlasíte?

Přehrát poslední díl

 

 

SEXY HLAS
V momentě, kdy Martin Stránský promluví, naskočí vám husí kůže po celém těle. Zaručeně si vůbec neuvědomujete z kolika televizních reklam, zahraničních seriálů a filmů na vás mluví. Zkuste se při sledování televize zasoustředit – jeho hlas je všude!

Martin Stránský o svatbě a synovi



 

DŽENTLMEN
Všechny naše redaktorky, které se s ním kdy setkaly, se jednohlasně shodují, že většího džentlmena nenajdete. S úsměvem pozdraví,  podrží vám dveře, zeptá se, jak se máte. V jeho společnosti se cítíte jako princezna. Jednohlasně – vzor pro všechny muže!

CHARISMA
Pokud patříte do skupiny žen, které muž dostane svým charismatem, jste v jeho společnosti naprosto ztracená!

DRSŇÁK
Ženská část naší redakce se shodla, že nejvíc sexy jsou chlapi na motorce a na ledě. Martin bez motorky nedá ani ránu a jeho nejoblíbenější sport je lední hokej, který také hraje! Oboje pro vás při první možné příležitosti musíme natočit.

Martin Stránský na motorce
Zdroj: Archiv Martina Stránského



UHRANČIVÝ POHLED

Přály bychom vám jej zažít na vlastní oči. Ten, který vídáte skrz obrazovku, je s realitou nesrovnatelný!


POHODÁŘ
Troufneme si říci, že je nekonfliktní člověk, pokud k tomu nemá opravdu zatracený důvod. Pohoda z něj přímo číší. Ještě jsme ho nepotkali naštvaného, arogantního ani vystresovaného, nehledě na všechny pracovní závazky, které má. Drží si nadhled a je jednoduše nad věcí.

 



SMYSL PRO HUMOR

Ten rozhodně má! Směje se rád, hodně a nakažlivě! Mezi natáčením, ať už seriálu Doktoři z Počátků nebo Ordinace v růžové zahradě 2, vypráví kolegům vtípky, zábavné story a zážitky, které ještě ke všemu okoření hereckým výstupem. Drží v partě dobrou náladu a je pro každou legraci.

Záchvat smíchu Oty v Doktorech z Počátků




 

Anketa

A za co milujete Martina Stránského vy?

Hlasovalo 2077 lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY


DABÉŘI HVĚZD: Viděli jste je vlastně vůbec někdy? Tady jsou! A i pořádně SEXY!
 

 

 

Nova.cz