Partnerský duel po 11 letech manželství: Jak dobře se znají herci Matouš a Tereza Rumlovi

Aktualizováno 20.11. 2016 23:34
Zdroj: TV Nova

Tušíte, co mají společného sympatický učitel David ze seriálu Ulice a nová ajťačka Nicky z Ordinace? Přesvědčíme vás, že více než si myslíte! Herci Tereza a Matouš Rumlovi jsou totiž manželé! Co myslíte, znají se opravdu dobře?

Přehrát poslední díl

 

Na televizních obrazovkách se sice nepotkávají, zato doma a nebo v divadle jsou spolu skoro pořád. Manželé Matouš a Tereza Rumlovi tvoří pár už neuvěřitelných 11 let a doma mají dvě děti. A nás zajímalo, jaké byly začátky. „My jsme se dali dohromady na škole, já jsem prostě sbalil mladší spolužačku,“ směje se Matouš při vzpomínkách na začátky randění s Terezou.

Seriál Ulice: Matouš Ruml se svou ženou Terezou v představení Romeo a Julie
Zdroj: Divadlo v Celetné


A jak to vlastně v takovém hereckém manželství probíhá? Matouš nám prozradil, zda si doma navzájem radí: „Samozřejmě je to náš život a naše práce, kterou máme společnou, takže debatě o práci se doma nevyhneme.“

Matouš Ruml jako Lexa v Comebacku a David Kučera v Ulici
Matouš Ruml


My jsme se za touto hereckou dvojicí vypravili do divadla v Celetné, kde společně hrají v představení Opilí. A rozhodli jsme se je vyzpovídat a hlavně zjistit, jak dobře toho druhého – po tolika letech soužití – vlastně znají! Ví Tereza, jaké je Matoušovo oblíbené jídlo? A pamatuje si on vůbec datum svatby? To zjistíte ve videu!
 

 

Nepřehlédněte:

 

 

Nova.cz