ANKETA: Lapena v síti násilníka! Poraďte Zdeně Suché, co by měla dělat

Aktualizováno 3.11. 2017 17:54
Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 7
Zdroj: Nova.cz

Opustila kariéru i domov a vydala se s ním do Ameriky, kde si léčil zraněné rameno. Stála po jeho boku, když ji nejvíce potřeboval. Je mu oporou a on jí vřelost vrací agresí. Své nepřípustné chování svádí na léky, kaje se a přislibuje lepší časy. Říká, že ji miluje a nemůže bez ní žít. Přesto ji udeřil. Co by měla Zdena dělat, aby jí Andrej už neublížil?

Přehrát poslední díl

 


První modřina od partnera, který se na začátku vztahu choval perfektně, se u Zdeny Suché objevila na zápěstí, kdy s ní zacloumal. Dala mu druhou šanci a věřila, že jeho první projev agresivního chování je vedlejší účinek léků na bolest. Druhá modřina, už mnohem větší, se po úderu vyrýsovala na její pravé tváři, ani dostatek make-upu ji nedokázal skrýt. Hluboce ji zklamal, cítí strach a velkou dávku studu.


117

FOTO: Domácí násilí v životě Zdeny Suché

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 5

Hodnocení:Andrej s ní manipuluje a vyvolává v ní pocit, že jí ubližují její blízcí, ne on. Hlouběji zabředává do nezdravého vztahu a přizpůsobuje se mu ve všem. Ustupuje mu, podvoluje se, aby byl doma klid. A myslí si, že pokud mu vše splní do jeho spokojenosti, znovu nepocítí jeho sílu a vše bude jako dřív. Hluboce uvnitř ale ví, že to tak nebude. U Zdeny Suché se začíná projevovat syndrom týrané ženy.

Kam má jít, když si myslí, že Běla je proti ní a Suchý ji chce vzít děti? Když se pokusí ze vztahu, který ji táhne ke dnu vybruslit, tuší, že bude zle. Co by měla dělat?

Anketa

Jak byste Zdeně Suché poradili situaci řešit?

Hlasovalo 3013 lidí.

 

 

Nova.cz