ANKETA: Měli by se k sobě Boban a Heluš vrátit?

Ordinace: Boban a Heluš
Zdroj: Nova.cz

Heluš je se Švarcem rozvedená, tak dlouho se tomu bránila, až se to stalo. Ale taky za to má dostat tučný honorář, který Švarc získá sňatkem s bohatou Babákovou. No, ale co teď s Heluš? Co myslíte, nemohla by přeci jen najít štěstí s kamioňákem Bobanem?

Přehrát poslední díl

 

Sebevědomá a extravagantní Heluš se jen snaží si nějak zajistit živobytí a šťastný život. Po manželovi, se kterým si jenom dělali naschvály, se na obzoru objevil muž, který by se k ní perfektně hodil – kamioňák Boban! Jenže svérázná Heluš k němu nic necítí a svedla jej jen proto, aby si nevzal zazobanou Romanu Babákovou, na kterou si brousí zuby Helušin teď už ex-manžel Bobo Švarc.
 


Heluš ve vztahu s Bobanem dlouho zapírala, lhala a dokonale hrála komedii. Když ale zjistila, jak moc mu na ní záleží, už to nevydržela a raději to s ním skoncovala, ovšem to už vytáhl prstýnek a požádal ji o ruku!

17

FOTO: Heluš s Bobanem. Hodili by se k sobě?

Zdroj: TV Nova

Heluš a Boban v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Hodnocení:

.


A tak mu řekla pravdu (skoro celou pravdu), že je uklizečka. Ale ani to jej nezastavilo a tak jí nezbylo, než se vymluvit, že teď žádný vztah nechce, a pustit ho k vodě.

Nyní je ovšem situace zcela jiná. Je sama. Rozvedená, účel byl splněn, tak proč to nezkusit? I Boban je sám, Babáková, o kterou usiloval, si bude brát Švarce. Takže?... Myslíte, že by to Heluš s Bobanem měla zkusit?

Přejete Bobanovi, aby se do něj Heluš zamilovala a nakonec skončili spolu?
 

Anketa

Chcete, aby si Heluš Bobana nakonec vzala?

Hlasovalo 1001 lidí.

 

TV Nova