Euforie střidala beznaděj a naopak. Život Bereniky Kohoutové je dnes mnohem klidnější. Ale něco se chystá!

Berenika Kohoutová
Zdroj: Instagram

Herečku Bereniku Kohoutovou diváci Novy mohou nyní vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Denisu Vlachovou, milenku a mámu dvou děti. A jak to má v soukromém životě mladá kráska?

Přehrát poslední díl

 

Tatínkova holčička ze Soukromých pastí, Markéta z Ulice a čerstvě Denisa z Ordinace, takto diváci Novy znají mladou herečku Bereniku Kohoutovou, která dnes – 15. února – slaví sedmadvacáté narozeniny. Na svůj věk už má mnohé za sebou, v loňském roce se rozvedla s manželem, známým producentem Pavlem Čechákem (exmanželem herečky Táni Vilhelmové), a to pouhý rok a půl po svatbě. Aby se doma netrápila, vrhla se do velkého pracovního nasazení. Vzala nabídku na účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a dobře udělala. Celou soutěž totiž vyhrála a poslala tím na charitu nemalé peníze! Jak už sama uvedla, za účinkování v show je moc ráda, protože jí nezbyl čas přemýšlet nad soukromím. 
 


Berenika Kohoutová vyhrála 4. řadu Tvojí tváře
Zdroj: TV Nova

Charitě se Berenika aktivně věnuje i nadále. Kromě jiného na sociálních sítích uveřejňuje příběhy dětí, se kterými se osud nemazlil, s cílem oslovit lidi k pomoci. Konec konců sama je teď maminkou dvou holčiček, samozřejmě jen na obrazovkách, ale k dětem tak má zase o něco blíže. Při natáčení seriálu Ordinace potkává i svou dobrou kamarádku Mariku Šoposkou alias Bibi, tyhle dvě jsou nerozlučnou partou, paradoxně je spojil Bereniky exmanžel, neboť Marika je provdaná za jeho dvojče Petra Čecháka.

Berenika Kohoutová a Marika Šoposká
Zdroj: Profimedia

Kromě účinkování v seriálu se Berenika letos vrhla do dalšího projektu, jde o hudbu! Něco chystá, ale víc zatím nechce prozradit, fanouškům však slibuje, že se mají na co těšit.

113

GALERIE: Berenika Kohoutová

Zdroj: Profimedia

Mezinárodní den bez podprsenky! - Berenika Kohoutová

Hodnocení:Berenice Kohoutové přejeme všechno NEJlepší v soukromém i pracovním životě! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


kar