Léto plné sexy křivek: Představitelky Bibi a Denisy jsou vskutku šťabajzny! FOTO

Herečky Marika Šoposká a Berenika Kohoutová v plavkách - 8
Zdroj: Facebook / Sedmilhářky

Hrají ve stejném seriálu, jsou nejlepší kamarádky, mají společné projekty a také je spojuje další věc, obě mají sexy křivky! Podívejte se na jejich ladná těla v plavkách, do kterých se obléknou, aby nezkazili žádnou legraci, klidně i v zimě.

Přehrát poslední díl

 

Mariku Šoposkou (28) znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako Bibi, která se konečně vrátila ke své lásce Marku Doležalovi. Berenika Kohoutová (27) se divákům představila jako Denisa, milenka zesnulého Šimona Hrzána, která začala randit s jeho synem Jonášem. I když v životě dělají chyby, asi jako každý, vesměs jsou to fajn ženské, které se snaží najít v životě štěstí. 

V nových dílech Ordinace se Bibi bude muset vypořádat se žárlivou sokyní Innou, která jí ani Markovi neodpustí fakt, že zůstala na ocet. A začne se mstít...Připomeňte si video ze zákulisí, kdy se Marika odbourala svou neschopností:


Denisa bude v dílech po prázdninách utužovat svůj vztah s mladým Jonášem a oba zjistí, že ke spokojenému společnému životu potřebují víc než jen zamilovanost...

Připomeňte si vášnivou chvíli Denisy a Jonáše:


V soukromém životech je představitelka Bibi několik let šťastně vdaná za Petra Čecháka a postava jí zůstala krásná i po prvním potomkovi Benediktovi. Berenika je momentálně svobodná a bezdětná, po rozvodu s Pavlem Čechákem. Nejde jen o shodu jmen obou pánu, jsou to dvojčata. I když jedno manželství krachlo, přátelství stále trvá a Marika s Berenikou kromě jiného společně píšou blog Sedmilhářky.

17

FOTO: Berenika Kohoutová a Marika Šoposká v plavkách

Zdroj: Facebook / Sedmilhářky

Herečky Marika Šoposká a Berenika Kohoutová v plavkách - 3

Hodnocení: 

NENECHTE SI UJÍT:
Nova.cz