Bibi s Vojtou překvapují, SVATBU chtějí brzy! Kdy bude?

Aktualizováno 3.4. 2018 21:31
Zdroj: TV Nova

Teprve po dvouměsíční známosti požádal Vojta 15. března Bibi o ruku. A ona souhlasila i přesto, že v hloubi duše stále miluje Marka. Jenomže ten jí v životě přinesl spíš jen trápení, které se sňatkem s Vojtou jednou provždy rozhodne utnout. Mladý pár na svatbu celkem tlačí, po nemocnici se začne šuškat, že je za tím rostoucí těhotenské bříško… Kdy svatba tedy bude? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

V premiérovém 806. díle ve čtvrtek 5. dubna se Bibi s Vojtou dohodnou, že svou svatbu uspořádají co nejdřív, už za měsíc! „Za mě může být svatba klidně zítra,“ pronese Vojta, když s ním Bibi začne mluvit o tom, že musí začít veselku plánovat. A na následnou otázku: „Máš představu, kdy bys ji chtěla?“, dostane Vojta jednoznačnou odpověď. „Třeba na 1. máje! To je takový romantický,“ vyjde nadšeně z úst Bibi. I když se to Vojtovi zdá velmi brzy, Bibi ho ujistí, že všechny přípravy zvládne a nechce už na nic čekat. A tak je datum svatby mladé dvojice na světě.

Ordinace: Bibi s Vojtou
Zdroj: Nova.cz

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se tak na veselku Bibi s Vojtou mohou v TV těšit na Den zamilovaných, tedy v úterý 1. května.

Ordinace: Kdy bude svatba Bibi s Vojtou?
Zdroj: Archiv TV Nova

Zda Bibi tlačí na svatbu jen z jednoho důvodu, že se chce oprostit od Marka, nebo je za tím ještě další příčina, třeba zmíněné těhotenské bříško, o kterém se v nemocnici začne šuškat, tak na to si už diváci musí počkat do čtvrtečního dílu.
 


 

Nova.cz