Blondýnka, nebo bruneta: Jak to Lucii z Ordinace sluší víc? FOTO a ANKETA

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc?
Zdroj: Nova.cz

Barmanka Lucie a stálice Ordinace v růžové zahradě je známá tím, že se nebojí experimentovat se svými vlasy. Od bláznivých účesů se s postupem času propracovala k elegantnímu střihu a světlé barvě vlasů, která ji zjemňuje. Jako tmavovlásce jí to ovšem slušelo také, připomeňte si v galerii a vyjádřete názor o tom, co jí sekne víc.

Přehrát poslední díl

 

V krátkých a světle tmavých vlasech, tak se s ní diváci Ordinace seznámili. Dobrou náladou a energií oplývá i nadále, jen mírně ubrala ze své mladistvé ztřeštěnosti, vyzrála a přizpůsobila věku i svůj vnější vzhled.

Ivana Jirešová - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Lucie je potřetí vdaná, a to za Darka, se kterým se milují. Z prvního manželství s Tomášem Hruškou má dceru Gitu, kterou s Darkem vychovávají společně i s jejich dcerou Bětkou. V seriálu je již 13 let a zatím se nikam nechystá :-).

Krátké, polodlouhé, dlouhé, kudrnaté, rovné, tmavé a světlé, její kštice se v průběhu let měnila. Její účesy si můžete připomenout v článku zde, zato barvy byly jen dvě. Líbila se vám víc jako brunetka, nebo jí sluší současná blond? 

116

FOTO: Která barva vlasů sluší Lucii z Ordinace víc?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc? - 9

Hodnocení:Představitelka Lucie herečka Ivana Jirešová (40) má výhodu v tom, že jí sluší téměř jakýkoliv účes, a že jich v show Tvoje tvář má známý hlas v roce 2016 vyzkoušela dost.

110

FOTO: Proměny Ivany Jirešové v show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Ivana Jirešová jako Taylor Dayne

Hodnocení: 

 

Anketa

Jak se vám Ivana Jirešová líbí nejvíce?

Hlasovalo 1156 lidí.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


 

Nova.cz