Boj se samotou i vyšinutými pacienty! Nový rok v Ordinaci bude plný překvapení

Aktualizováno 30.12. 2016 01:25

Nová láska, další osudová setkání ale i bolestné chvíle a tragédie, která bude mít fatální následky. Na oblíbené hrdiny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká nejedno životní překvapení. Následující rok bude v Ordinaci opět velmi zajímavý!

Čestmír Mázl vstoupí do nového roku šťastný a zamilovaný až po uši do své krásné kolegyně Aleny Rytířové. Mohl by konečně myslet na poklidný život po padesátce, nebýt početného příbuzenstva s plnou hlavou bláznivých nápadů.

Ordinace: Polibek Mázla s Alenou
Zdroj: Archiv TV Nova

To Otu Kováře čeká nelehké období plné velkého rozhodování v soukromí i v práci. Doma má přítelkyni Kateřinu a malou Verunku, vůči kterým cítí zodpovědnost. Kateřinu má rád, ale srdce ho táhne jinam...Kam?

Ordinace: Kateřina, Verunka a Ota
Zdroj: Nova.cz

Petr Hanák poslední dobou prožíval klidné období po boku manželky Andrey. Život mu ale brzy obrátí vzhůru nohama mladá pacientka, kterou si jinak velmi prozíravý Hanák pustí až příliš k tělu.

Ordinace v růžové zahradě 2 Šárka Šedivá
Zdroj: Archiv TV Nova


Sympatická pediatrička Běla Valšíková má před sebou shledání se svým bývalým manželem Eduardem. Ten se ale do Kamenice nevrací sám, s sebou si veze atraktivní, o třicet let mladší, snoubenku Bibi. Jak nemocná Běla přijme krásnou konkurenci?

Ordinace v růžové zahradě 2 Brigita Mrázková
Zdroj: Archiv TV Nova

Darek je šťastný, že má spokojenou rodinu. Kdyby jim do chodu domácnosti svojí všudypřítomností nezasahoval zdravotní bratr Vilík, mohl by Darek mluvit o hotové idylce. Jenomže setřást Vilíka je prakticky nemožné, stejně jako vyhnat brouky z hlavy, které tento všímavý kluk dokáže zasadit. I díky němu Lucie s Darkem prožijí noční můru každého rodiče, která otřese i jejich vztahem.

Ordinace: Darek s Lucií
Zdroj: Archiv TV Nova

David Suchý se bude muset připravit na nejhorší. Vzdát se toho nejcennějšího, co v životě má, a připravit se na nelehký zápas se samotou a steskem. Aby zahnal samotu, bude se upínat na práci. I tak mu zbyde dostatek volného času, který mu sem tam vyplní právnička Naďa.

Ordinace: Suchý s Naďou
Zdroj: Nova.cz

Nejen takové bude jaro v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Bude to stát za to!

 

Nepřehlédněte:

ODHALENÍ Z ORDINACE: Hanáka čeká peklo! Radim Fiala prozradil, jak se bude vyvíjet osud jeho postavy

NOVÁ POSTAVA V ORDINACI: Mladá manipulátorka Hanákovi značně zkomplikuje život
 

PRVNÍ ODHALENÍ: Tato kráska vstoupí do děje jako milenka jednoho z hrdinů. A pár lidí pěkně naštve!

Nova.cz