BŘEZEN V ORDINACI: Zdrcující pravdy, zajiskření, kolaps i nečekané gesto

Ordinace: Co přinesou první březnové díly?
Zdroj: Nova.cz

Otec Alenina dítěte bude znám. Do života Mázla vstoupí další žena! Bibi s Markem si ujasní své city, Vojta učiní jisté rozhodnutí a Andreu čekají hořké dny. Co víc přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 začátkem března? Čtěte!

Přehrát poslední díl

 

 

 

 

  

 

Alena, Mázl, Rytíř a další žena

Ordinace: Petra Kvitová a Petr Rychlý coby Čestmír Mázl
Zdroj: Archiv TV Nova

Mázl se jako první dozví pravdu o tom, kdo je otcem Alenina dítěte. Nebude trvat dlouho a očekávaná zpráva se dostane ke všem. Výsledek testu otcovství zamíchá dosavadními vztahy trojice, jejich životy. Přijde radostná euforie i hořké zklamání a dojde dokonce ke rvačce. A do toho všeho do života Čestmíra Mázla vstoupí další žena, a to tenistka Petra Kvitová! Bude otcem Čestmír a najde s Alenou konečně štěstí? Bude otcem Rytíř a obnoví s Alenou vztah? A co čeká Mázla s milou sportovkyní?Heluš, Bobo, hejtman a Vavřinec
Ordinace: Heluš s Bobem
Zdroj: Archiv TV Nova

Hejtman bude tlačit na bráchu s Heluš, aby už konečně vymysleli něco, čím odrovnají Mraveniště. Heluš napadne děsivý plán, nakazí slepice v komunitním centru ptačí chřipkou! Zrealizují ho a bláhově si myslí, že se jim nic nestane. Opak bude pravdou, skončí v ohrožení zdraví v nemocnici, kde si vytrpí nepříjemné chvíle. A ukáže se, že naivita Vavřince Kolečka není tak velká, jak se všichni domnívali. Je otázkou času, kdy nekalé plány Švarcových prokoukne. A jeho reakce všechny překvapí!

 

Bibi, Marek a Vojta

Ordinace: Vojta s Markem
Zdroj: Archiv TV Nova

Bibi s Markem zase o něco víc sblíží společný případ, půjde o malé miminko a jeho rodinu. Vojta si díky tomu všimne, že Bibi k Markovi chová jiné city, než navenek předvádí. A nemýlí se. A ani Bibi není Markovi lhostejná, což si uvědomí a Bibi dokonce přizná, že ji nemůže pustit z hlavy. Bibi ví, jak cenný vztah s Vojtou má, ovšem také ví, co cítí k Markovi. Spletitá situace ji přivede k jistému rozhodnutí, které učiní. Stejně na tom bude i Vojta, který to tak nechce nechat. Půjde snad stále se milující dvojici z cesty? Nebo o Bibi zabojuje? Došlápne si na Marka? Nebo se pokusí postarat o to, aby zmizel z Kamenice? Otazníků je mnoho, odpověď jediná....Andrea Hanáková
Ordinace: Andrea omdlela kvůli své nemoci
Zdroj: Archiv TV Nova

Další projev Andreiny dědičné choroby ji donutí přiznat si zdrcující fakt, že na její ruce už zřejmě nikdy nebude spolehnutí. Operovat už by byl hazard! Beznaděj jí začne pohlcovat. Aby podobných pocitů ušetřila Hanáka, hledá oporu u Oty Kováře. Nic netušící Hanák tak nebude Andree nablízku v době, kdy by to potřebovala nejvíc. V době, kdy nemoc udeří s ještě větší razancí! Jak vážné to s Andreou bude?


Neočekávané chvíle smutku i štěstí, pád na absolutní dno se zoufalým činem i další sblížení, březen v Ordinaci bude napínavý! Dívejte se na nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 tradičně každé úterý a čtvrtek od 20:20 na TV Nova.


 

 

 

Nova.cz