CELÁ EPIZODA ORDINACE: Pomsta i svatba na dosah. Švarc požádal Heluš o ruku!

Aktualizováno 3.2. 2015 21:37
Ordinace: Švarc požádal Heluš o ruku
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Bude ze mě pracháč? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 Přehrát celý díl

 

 

Švarc má za to, že viróza, kterou Heluš má, je dalším příznakem její smrtelné choroby. Bojí se, že se nedostane k jejím penězům, a tak ji požádá o ruku! Jáchym Heluš pomůže zformulovat předmanželskou smlouvu, aby se ze sňatku Švarc nemohl vyvléci. Švarc, přesvědčený o brzké smrti své nastávající, se smlouvou souhlasí! Zdá se, že sňatku už nic nebrání...

Běla zjišťuje, že si Marie v poslední vůli přála, aby se o Vašíka a Elišku postarala ona. Nejdřív to před Radkem tají, chce mu umožnit, aby si děti vzal k sobě. Ukáže se však, že Radek pro ně nemá bydlení, ani peníze. Běla mu řekne o matčině vůli. Radek si to ale vyloží tak, že Běla Marii před smrtí zmanipulovala. Zuří a odváží děti neznámo kam.

Hanák se dozvídá, že se s Filípkem bude moci vídat jen v přítomnosti sociální pracovnice. Naštvaný Simoně ztropí scénu, tím si ale jako otec uzavře dveře. Druhý den v kocovině a nepřipravený na sále málem zabije pacienta. Suchý má pro něj dvě možnosti: buď ho udá, nebo Hanák dobrovolně odejde. Hanák si uvědomuje, že přišel o syna i o práci. A o to víc pije. Opilý pak na recepci nechává podepsanou výpověď.

Tomáš je přesvědčený, že Jirka a Kateřina jsou pár. Jirka ho v tom ještě utvrdí, když dá schválně na sociální síť fotku sebe a Káti s dvojsmyslným komentářem. Kateřina Tomášovi jeho omyl marně vyvrací. A když si všimne, že je Tomáš sleduje i na ulici, naštve se a sehraje s Jirkou milostnou scénu – políbí se.


 

Nova.cz