CELÝ 789. DÍL Ordinace: Květa vydírá Denisu a žene ji k soudu! Co na to ona?

Aktualizováno 6.2. 2018 21:11
Ordinace: 789. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Otec číslo jedna? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 789. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Květa s pomocí Nadi přitlačí Denisu, vyhrožují jí soudem, aby opustila byt. Denisa je nejdřív vyděšená, ale pak se odhodlá, že bude s Květou o byt bojovat! Mezitím se v nemocnici, když vede dcerku na vyšetření, seznámí s milým sanitářem Jonášem. Později zjistí, že je to syn jejího zesnulého přítele Šimona a Květy!

Alenu čeká důležité vyšetření miminka na ultrazvuku, u kterého by měl být i otec. Jarmila Alenu přemlouvá, aby přizvala Čestmíra, ten s ní ale odmítá komunikovat. Ema by po matčině boku zase ráda viděla tátu Rytíře. Alena se odhodlává a nakonec za Čestmírem zajde, aby mu vysvětlila, proč mu zalhala o dítěti, omluvila se a poprosila ho o návrat. Mázl ji ale šokuje, když ji odpoví, že je konec. Přesto po rozhovoru s Jarmilou za ní na vyšetření přijde, aby ji podpořil, rozhodně nejde o odpuštění. Potká se tam s Rytířem, kterému vše napráskala Ema. Je to pro ně trapné a nepříjemné, přesto střet ustojí a Alenu oba podpoří. 

Andrea se stále nesvěřila Hanákovi se svým zdravotním stavem. Když si je jistá, že Hanák spí, bere si jakési léky. A hned zase schová tubu, aby Hanák nic nezjistil. V práci ji zasáhne případ pacientky Martiny, která je těhotná a údajně si při pádu zlomila ruku. Jenomže má monokl a dle chování jejího přítele Andree dojde, že jde zřejmě o domácí násilí. Martina se brání všechno přiznat, zřejmě i z důvodu, že dítě nosí a odrodí za peníze manželskému páru. 

789. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Otec číslo jedna jste v TV mohli vidět 6. února 2018.Nova.cz