Celý 809. díl Ordinace: Jonáš se zamiloval do Denisy, políbili se! A Tereza totálně selhala

Ordinace: 809. díl, osudová chyba Terezy a políbení Jonáše s Denisou
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Pět minut po dvanáctý? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 809. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Tereza nastupuje do práce a bojí se reakce ostatních. Aby něco nezkazila, hospitalizuje pacienta s banální diagnózou a čeká s konzultací na Máru, který se už na ni ale zlobí. Další den se Tereza pokusí být víc samostatná a aplikuje paní se srdeční arytmií lék, který je v přímé kontraindikace s betablokátory, které pacientka dlouhodobě užívá. Paní na sále kolabuje, má zástavu. Tereza už jen sleduje, jak ji resuscitují...

Mára s Bělou a Eduardem bojují o život osmileté Janičky, u které se rozvinul toxický šok díky streptokokové infekci v hematomu v noze. Ke všemu má Mára, ale i paní Charlotta, špatné svědomí, protože jde o pacientku, kterou chtěli v rámci úspor předčasně propustit. Dívku se podaří nakonec zachránit volbou správných antibiotik. Situace sbližuje Eduarda, Bělu a Máru, ale především Máru s paní Charlottou, neboť ta je mu zavázaná, že se v kauze úspor postavil za ni.


Denisa se dozvěděla příčinu mrtvice Marjánky – jde o dědičnou poruchu srážlivosti krve. Tím pádem je ovšem ohrožená i Anežka, Františka a Jonáš – musí proto všichni na genetický test. I když se porucha u nich nakonec nepotvrdí, je to zdroj dalšího napětí mezi Denisou a Květou, která tlačí na Jonáše, aby se s ní rozešel. Denisa je připravená jejich počínající vztah utnout, ale Jonáš si do života mluvit nenechá. Ti dva se ve slabé chvíli spolu políbí.

Hanák se vrací z Německa, kam odvezl Filipa a zjišťuje, že Andrea si domluvila práci v mamologické poradně. Hned první den za ní dorazí Martina, které se doneslo, že pan Matějů, budoucí otec dítěte, které v sobě nosí, byl v minulosti ve vězení. Andrea se na její popud vydá do Prahy zjistit, jak se věci mají, ale nadělá tím jenom zlou krev, protože se zlobí nejen Hanák, ale i pan Matějů a Pavel Prchal, partner Martiny. Toho chytli při pokusu o vykradení auta, navíc ztropí doma u Hanákových kvůli Andrejině akci scénu. Jak zjistí policista Janák v trestním rejstříku, Matějů seděl „jen“ kvůli ublížení na zdraví při autonehodě.

809. díl s názvem Pět minut po dvanáctý v TV mohli vidět 17. dubna 2018

 

 

Nova.cz