Celý 811. díl Ordinace: S Andreou je zle! Martina porodila a Mára sprostě vydírá Eduarda

Aktualizováno 24.4. 2018 22:11
Ordinace: 811. díl, kolaps Andrey, vydírání Eduarda a porod Maritny
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Případ Pokorná? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 811. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Hanák s Andreou zásobují Martinu ukrytou na chatě známého potravinami. Prchal je sledujte, aby se k Martině dostal, odvedl pryč a dál využíval. Zaskočí je tam a dojde k potyčce! Martinu povalí na zem, Hanák se na něj vrhne a knokautuje pěstí. V důsledku pádu se Martině rozběhne porod. Prosí, aby u něj byla Andrea, a ta jí vyhoví. Martina porodí zdravou holčičku. Hanákovi mají radost. Po prožitém stresu působí Andrea unaveně a chvějí se jí ruce. Hanáka přesvědčuje, že je v pořádku, ale záhy zkolabuje! Upadne na zem a při pádu se uhodí do hlavy...Tereza žije ve velkém strachu, přesvědčená, že bude odhalena její chyba, kvůli které zemřela pacientka Pokorná. Nedokáže se pořádně soustředit na práci a nakonec ji sám Kovář posílá domů s její výmluvou, že se cítí špatně. Mára za ni přebírá pacienta Smutného po autonehodě s nejistými vnitřními zraněními. Mára chce operovat, Kovář mu to zakáže a požaduje prozatím konzervativní přístup. Mára se večer přesto rozhodne operovat, což se ukáže poměrně zbytečné a riskantní, pacient se ještě zhorší. Vytočený Kovář dává Márovi výpověď, neboť hrubě porušil pracovní smlouvu neuposlechnutím primářova rozhodnutí. Nepomůže ani Charlottina přímluva u Eduarda – ten se jasně vymezí, že jde o jeho pravomoc, stojí na straně Kováře. A pokud to Charlotte nehodlá akceptovat, může ho odvolat. Charlotte couvne a Márovi už jen nabízí pomoc při shánění dobrého místa. Mára se nehodlá vzdát bez boje a tasí svou zbraň. Ukáže Eduardovi flashku, na které je zálohována původní zpráva vyšetření a operace pacientky Pokorné, z čehož plyne, že jeho dcera ji zabila. Upozorní ho, že změna ve zprávě v nemocničním systému byla provedena z jeho počítače, tudíž je před všemi on tím, kdo její chybu kryl. Šokovaný Eduard se ptá, co bude Mára chtít za mlčení. Jeho odpověď je jasná: místo primáře.

110

FOTO: Bibi ve svatebních šatech od tetiček

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Bibi ve svatebních šatech od tetiček - 1

Hodnocení:


Vojta si ráno vzpomene, že jeho tetičky mají přijet pomáhat se svatbou. Bibi je zděšená. Její obavy z invaze tet se naplní. Tety chtějí, aby se Bibi vdávala v tradičních rodinných šatech, které jsou příšerné. Bibi ze sebe šaty serve a zavře se do ložnice. Tety by byly ochotné se smířit s tím, že si Bibi vezme svoje svatební šaty, ale rozhořčí je Bibiino rozhodnutí nechat si svoje příjmení a Vojtovo „jen“ přidat. Vojta nadhodí, zda by Bibi ještě nechtěla zvážit otázku příjmení, což nechtěla… „Teror“ tetiček pokračuje i další den, kdy Bibi na pomoc povolává Aloisii, ale ani to neklapne. Až Vojta jí díky fintě vyláká k Čertovi. Naštvaná Bibi se domnívá, že tam jde řešit problémy s objednanou svatební hostinou. Vojta ale zařídil romantický večer. Ujistí Bibi, že svatba je jen jejich a nenechají si ji zkazit. Bibi nepochybuje, že si vybrala správně.

811. díl s názvem Případ Pokorná jste v TV mohli vidět 24. dubna 2018

 

Nova.cz