Celý 821. díl Ordinace: Hanák se pomstil vrahovi Andrey! A Jonáš vyměnil rodinu za Denisu

Ordinace: 821. díl, Hanák se pomstil Prchalovi
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Ona, nebo my!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 821. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Hanák šílí zoufalstvím nad smrtí Andrey a touží po pomstě. Uplatí lichváře, aby našli jejího vraha Pavla Prchala. Netrvá dlouho a jde se do temného sklepa pomstít. Prchala zmlátí a lichvářům dá znovu peníze, aby ho zřídili a postarali se o něj. V bezvědomí a kaluži krve je Prchal později nalezen v parku policií, a všichni tuší, že v tom má prsty Hanák... Tomu mezitím zoufalství zatemňuje mozek a je odhodlaný se zničit, znovu začíná pít.

Ordinace: Hanák si najde vraha Andrey
Zdroj: Nova.cz

Ota Kovář se trápí, protože i jemu Hanák Andreinu smrt vyčítá. Označí ho dokonce za vraha a napadne ho! Ota se užírá přemýšlením, zda udělal dobře, když splnil Andree její poslední přání a odmítl ji resuscitovat. Názory jsou rozporuplné a nejvíc ho za to nenávidí ten, na kom mu záleží.

Ordinace: Uplakaný Ota Kovář
Zdroj: Nova.cz

Noční můra Květy nabere na reálnosti, když na vlastní oči uvidí Jonáše ve vášnivém polibku s Denisou. Je v šoku a zuří. Jonáš místo vysvětlení Denisu hájí zuby nehty a matku dokonce v hádce nechutně urazí! To už Květa neustojí a synovi dává ultimátum, protože se v životě nesmíří s tím, že si začal s manželovou milenkou. A tak od ní Jonáš uslyší: „Buď ona, nebo my.“ Jonáš si vybírá Denisu a odchází z domova!

Ordinace: Jonáš urazí matku
Zdroj: Nova.cz

Mázl s Alenou začínají plánovat svatbu! Do role organizátorky se vnutí Jarmila a všechno diriguje. A co čert nechtěl, vymyslí jim nachlup stejnou svatbu, jakou měli kdysi Alena s Rytířem. Ten zuří a Mázla se pro změnu dotkne, že Jarmila chce nechat udělat jejich svatební prstýnky ze snubáků Aleny a jeho soka. Nakonec se Mázl s Karlem usmíří a s Alenou se dohodnou, že jejich svatba bude úplně jiná.

821. díl s názvem "Ona, nebo my! " jste v TV mohli vidět 29. května 2018


Nova.cz