Celý 822. díl Ordinace: Zatčení Švarcových, pohřeb Andrey a rozchod! Inna ukončila bolestivý vztah s Markem

Ordinace: 822. díl, Inna se rozešla s Markem,
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Sbohem, Andreo? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 822. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Do nemocnice přivezou po bouračce Fojtíka, mladého feťáka, kterému Kovář dopomohl k transplantaci ledviny, kdy druhý podpis získal tehdy ještě od Andrey. Mára se o tom dozví a rozhodne se to použít k likvidaci Hanáka, který Otu po smrti Andrey začal nenávidět. Obviňuje ho, že je to jeho vina a dává mu to sežrat pokaždé, když ho vidí.


129

GALERIE: Pohřeb Andrey Hanákové

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Pohřeb Andrey Hanákové - 22

Hodnocení:


Bezpáteřní parchant Mára zaútočí na pohřbu Andrey a odchytí si emocemi zničeného Hanáka. Mluví o Kovářovi a jeho účasti na transplantaci u Fojtíka, kdy pomohl feťákovi, ale jeho ženu klidně nechal umřít. Hanák ho odpálkuje, ale Mára mu nabízí spojenectví, díky kterému dokážou Kováře porazit. Na Hanákovi je vidět, že nad jeho podlou nabídkou začíná váhat...

Hejtman Milan Švarc dá najevo Bobovi, že už mu nedovolí žádný další podraz: sebral na něj i Heluš kompromitující materiály, kterými je může vydírat. Chce bráchu jen postrašit, ale materiály se dostanou do rukou policie. Bobo je brzy zatčen a následně i Heluš! Hugo prozatím skončí v péči strejdy, na kterého má zlost.Bibi a Marek musejí kvůli absenci Hanáka sloužit na záchrance spolu, což se vůbec nelíbí Vojtovi. Žárlí na ni a kontroluje, což vede k hádkám. Jeho strach je bohužel oprávněný, protože Bibi skončí s Markem znovu ve vášnivé líbačce. Další krok už ale zavčas utne a uteče. O samotě pak pláče.

111

FOTO: Vášnivá chvíle Bibi s Markem

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Vášnivá chvíle Bibi s Markem - 1

Hodnocení:


Inna opět vidí, že se s Markem něco děje. Ke všemu má ranní nevolnosti a domnívá se, že je těhotná. Dojde si proto koupit těhotenský test a společně s Markem pak čeká na výsledky. Pro něj jsou to nejdelší minuty v jeho životě. Test je negativní a i přesto jim změní život. Inna se s Markem začne hádat, je na něm totiž vidět, že se mu náramně ulevilo. Po jejím nátlaku pak přizná, že ho představa mít s ní dítě děsila. Inna se ho zeptá, zda ji miluje a chce s ní být, když Marek váhá, je jí to jasné. Vyhodí ho z bytu a zhroutí se v slzách... Mezi nimi je konec.


822. díl s názvem "Sbohem, Andreo" jste v TV mohli vidět 31. května 2018


Nova.cz