Celý 831. díl Ordinace: Manželství Heluš s Bobem je v troskách a Tereza vydírá otce

Publikováno 11. 9. 2018
Ordinace: Heluš v šoku, 831. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Doktor Čuně? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

 

CELÝ 831. DÍL SELDUJTE ZDE

 

Švarc touží po vášnivém milování s Heluš. Ona si ale jeho podivné chování a ještě podivnější náznaky vyloží tak, že je smrtelně nemocný! Nastanou pro ni těžké chvíle, jak se s tím smířit, jak milovaného muže podržet, jak před ním nedávat smutek najevo. Zatímco Švarc si na radu bráchy chce s Heluš otevřeně promluvit o svých sexuálních potřebách, ona s ním chce probrat jeho chorobu a přizve si na pomoc Babetu a Zdenu. Švarc nabude dojmu, že Heluš preferuje hromadný sex, a s tím také přichází na schůzku do primářovny. Než se nedorozumění vysvětlí, v očích žen se Švarc ukáže jako zvrhlík. I když si s ním Heluš vyříká, jak k omylu došlo, nemůže skousnout, že by Švarc klidně přistoupil na sex ve čtyřech. Heluš se z ložnice stěhuje k Hugovi a vztah manželů je v troskách.

Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 6
Zdroj: Nova.cz

Tereza absolvuje první screening v těhotenství. Ten je sice v pořádku, Tereza ale trpí silnými nevolnostmi. Zvracení ji přepadne i ve chvíli, kdy má vyšetřit akutní případ krvácejícího dítěte. Z ambulance uteče a Běla má za to, že situaci nezvládla, protože nevěděla, co má dělat. Vyčte jí její úprk a v následné hádce jí vpálí do očí, že ví o případu Pokorné. Tereza zpanikaří a se vším se svěří Márovi. Ten ji pobídne, aby si nenechala líbit, že ji Běla připravila o vilu. Tereza proto nastoupí na tátu, aby dům přepsal na ni. Tomu se po konfliktu s Márou, je mu jasné, že za tím stojí, udělá zle. Kvůli němu ho vydírá vlastní dcera! Doma pak s Bělou probírá Terezin požadavek a cítí se zahnán do kouta, Běla se vily totiž nehodlá jen tak vzdát.

Ordinace: Eduardovi je zle
Zdroj: Nova.cz

Jonáš a Denisa se vracejí z dovolené a doma na ně čeká nepříjemné zjištění, někdo jim totiž v době jejich nepřítomnosti vykradl byt, vzal počítač i hotovost. Denisa se obává, že nebude moct zaplatit léčbu Mariánky. Jonáš se snaží situaci vyřešit tím, že si pozastaví studium, aby víc pracoval. Kvůli tomu se samozřejmě pohádá s Květou. Ta má konflikt i s Denisou, má za to, že mu ničí život. Denisa však o jeho odchodu ze školy nic netuší a překvapenému Jonášovi oznámí, že si domluvila práci na dispečinku RZS. Jonáš se tedy obětoval zbytečně...

Díl s názvem Doktor Čuně jste v TV mohli vidět 11. 9. 2018

Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 5
Zdroj: Nova.cz

  


 

Nova.cz