Celý 832. díl Ordinace: Hanák bere Denisu na milost i přes chybu a konflikt. A Jonáš úplatek za mlčení

Publikováno 13. 9. 2018
Ordinace: Hanák, Denisa a Standa ze záchranky
Zdroj: Archiv TV Nova

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Život na prvním místě? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 832. DÍL SLEDUJTE ZDE ♦

 

Do nemocnice je povolána policie, protože někdo vykradl sklad léků. Zjistí se, že k tomu byla použita Jonášova vstupní karta, a tak si ho policie odvede k výslechu. Janák mu na stanici ukáže záznam z bezpečnostní kamery a on pachatele pozná, je to jeho kamarád Dominik! Před policí však mlčí a Dominika později konfrontuje. Pochopí, že byt mu vykradli právě kvůli vstupní kartě. Dominik mu řekne, že jestli ho udá, tak namluví policii, že Jonáš v tom jel s ním. Jonáš se tím trápí, neví co má dělat. Nakonec Denise přizná, co se děje a přijímá od Dominika peníze jako náhradu za to, co jim ukradli a jako bolestné za mlčení.

Denisa mezitím prožívá trable při svém prvním pracovním dni na dispečinku záchranky. Zkazí první hovor, kdy se muže s infarktem zapomene zeptat, ve kterém bydlí patře a ten zkolabuje a už s emu nemohou dovolat. Hanák se záchranáři se k němu dostanou jen díky sousedovi. Hanák Denisu seřve a zakáže jí přijímat hovory. Standovi je ale Denisy líto a umožní jí jeden hovor přijmout, zrovna je toho svědkem Hanák a vidí, jak skvěle to tentokrát Denisa zvládla. Nakonec ji Hanák vezme na milost a dovolí jí plnohodnotně se zapojit do práce. 

Sekora vytkne Marice, že je v práci pasivní, jen to chce doklepat do konce výpovědní lhůty, je mezi nimi trochu dusno. V té chvíli jim přivezou nezletilého Robina, kterému hrozí vykrvácení, ale chlapec i s matkou jsou Jehovisté a odmítají transfuzi. Sekora chce být korektní a respektovat přání pacientů, ale Marika je přesvědčená, že chlapce nesmějí nechat zemřít a to ani za cenu žaloby a rozhodne se operovat i přes zákaz. Na Sekoru udělá její odhodlání dojem a jde do toho s ní. Chlapce oba zachrání a sbližuje je to.

 

Díl s názvem Život na prvním místě jste v TV mohli vidět 13. 9. 2018

 

Nova.cz