Celý 840. díl Ordinace: Dusno u Jonáše s Denisou pokračuje a milenka pro Rytíře

Publikováno 11. 10. 2018
Ordinace: 840. díl, Jonáš
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Už mi nelži? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 840. DÍL SLEDUJTE ZDE ♦


Jonáš se vidí s Denisou v nemocnici, ale akorát se pohádají, když mu Denisa vyčte, že měl zajít na úřad a zase na to zapomněl. Jonáš se brání, že je toho na něj už moc: škola, práce, zraněné koleno, holky doma, nezvládá to. V práci pak únavou usne při tom, co si dělá kafe a navíc nesplní to, co slíbil pacientce. Spícího ho najde Vilík a domlouvá mu, taky pomůže. Navíc Jonáš prospí vyzvednutí holek ze školky. Do toho na něj tlačí Františka, aby přišel na její besídku, jenomže on musí zažehlit průšvih a dvojčata hlídat. Nakonec se rozhodne sestře udělat radost a na besídku jít, když to oznámí Denise, je z toho mezi nimi další dusno. Zoufalou ji najde Hanák a nabídne pomocnou ruku: za Denisu vezme službu na dispečinku, aby mohla jít domů za dětmi. Denisa je mu vděčná a později mu napíše hezkou esemesku.

Ordinace: Hanák s Denisou
Zdroj: Nova.cz

Policie oznámí Inně, že pozastavuje pátrání proti Loukotovi, evidentně to není žádný žoldák. Inna je zklamaná, zoufalá a pravdu si připustit nechce. Marek, který je ve vlastním pátrání namočen po uši, už couvnout nehodlá, neboť si Loukotu taktéž proklepl a jisté věci se mu nelíbí. Zalže proto Bibi, že jede s autem do servisu a vydá se po stopě Loukoty dál, ta ho zavede do Hradce do jistého army klubu, kde žoldáci vstupují do členství. Marek se jakože chce přihlásit, jenomže Loukota ho pozná a s kumpány zmlátí. Zbitý Marek je ošetřen v nemocnici, Bibi tak zjistí, že jí lhal, zatímco Inna je mu vděčná, že ji v tom nenechává samotnou. Marek se večer Bibi omlouví a ta ho žádá, aby jí slíbil, že už jí nikdy lhát nebude. A Marek tak učiní.
Ordinace: Napadení a zbití Marka
Zdroj: Nova.cz

Mázl s Alenou si naplánují společný den, ale zase se jim do toho připlete Rytíř, který pořád chce trávit čas s nimi a s Benem. Když už mu Mázl vysvětlí, že by chtěl být s Alenou taky někdy sám, Rytíře se to dotkne a urazí se. Když se o tom Mázl baví s Jakubem, vzejde z toho pro ně geniální plán: Rytířovi musí najít ženu! A dopomoci jim k tomu má seznamka. Mázl proto u Rytíře sonduje a zjistí, že ona je kategoricky proti takovému seznámení, to ho ale neodradí a s Jakubem mu i bez jeho vědomí založí na seznamce profil s minimálně deset let starou fotkou, na které Rytíř přeci jen vypadá dost jinak...

V TV 11. 10. 2018
Nova.cz