Celý 847. díl Ordinace: Zoufalé setkání Mariky se zbídačeným Adamem. Co po ní žádá?

Aktualizováno 6.11. 2018 22:00
Ordinace: 847. díl, Adam po pokusu o sebevraždu
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Láska pro Rytíře? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 847. DÍL SLEDUJTE ZDE ♦

 

• Marika se nemůže nic dozvědět o Adamově stavu po pokusu o sebevraždu, ve věznici jí nic nechtějí říci. Díky Sekorovi, který se zná s primářem hradecké nemocnice, konečně zjistí, jak na tom Adam je. Dokonce ho i navštíví. Adam jí vyčítá, že ho zradila, podvedla, nemiluje ho. A poté ji o něco poprosí... Vztah se Sekorou se rozvíjí, prohlubuje. Marika mu zalže, že za smrt Snítila nemůže, nechce o něj totiž přijít. A on jí bezmezně věří. Později Marika Marika dostává od Svobody ultimátum. Zatím ji neudá, musí však udělat to, co po ní chce. A to je poskytnutí Adamovi alibi. Buď tak učiní, nebo najde důvod, jak ji dostane do vězení...


• Mázl dostane od Jakuba vynadáno, že si stále dopisuje se Sašou. Je donucen říct Rytířovi pravdu a poslat ho na rande. Než to stačí udělat, potká Saša Rytíře v Mázlově ordinaci a pozná ho. Když se Rytíř Mázlovi svěří, že s ním Saša zmateně mluvila v bufetu, přesvědčená, že se znají, Mázl musí s pravdou ven. Rytířovi se nejdřív nelíbí, že by měl jít na Mázlem předpřipravené rande, nakonec ale mění názor, zve Sašu a jde. Nenechá si však od Mázla vůbec poradit a šlape v tom jako slon v porcelánu. Saša je znechucená tím, jak je sebevědomý, zcela v protikladu s obrazem něžného romantika, který si vytvořila na základě chatování s Mázlem. Rytíř Mázlovi vyčte, že za fiasko může on. Ten později od Saši dostává zprávu na chat, ve které se ptá, kdo vlastně je.

• Denisa potřebuje peníze pro Standu a Jonáš stále žádné nesehnal. Denisa si chce půjčit od Hanáka, s tím ale Jonáš nesouhlasí. A Hanák nechce, aby se Denisa s Jonášem kvůli němu hádali. Jonáš tedy po dlouhém váhání kývne na kšeft s Danem a Patrikem. Zjišťuje, že se bez Květiny kartičky nedostane pro léky do skladu. Při hlídání nemocné Františky matce kartu ukradne z kabelky a později v nemocnici, když už ji Květa hledá, předstírá, že ji právě našel. Je svědkem příjmu pacienta předávkovaného pervitinem a má výčitky. Když ale triumfálně donese Denise dvacet tisíc, které za krádež léků dostal, Denisa to velmi ocení a on na chvíli na svůj špatný pocit zapomíná.


Nova.cz