Celý 855. díl Ordinace: Unesené Inně jde o život a Tereza zachraňuje otce

Publikováno 4. 12. 2018
Ordinace: 855. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tohle je tvůj konec? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 855. DÍL SLEDUJTE ZDE ♦

 

• Vojta sděluje Markovi a Bibi, že ho Inna opustila, aniž by k tomu měla důvod. Když všem přijde navlas stejná sms, kterou se Inna loučí, začne to Markovi s Bibi být už hodně podezřelé. Zmobilizují Vojtu, který mezitím zapíjí žal, a zavolají Janákovi. Janák ihned kontaktuje Ziku a vyhlašují pátrání po Inně a žoldákovi Viktoru Zbytkovi. Zbytek mezitím v chatě v opuštěné osadě drží Innu spoutanou a mučí ji. Přijíždí sem za ním právník, řekne mu, že by měl odjet ze země, je to zlé. Z toho, jak se Zbytek chová, mu dojde, že Innu unesl. Rychle odjíždí, s tímhle nechce nic mít. Inně se mezitím podaří z chaty utéct. Běží přes les k silnici. A když uvidí přijíždějící auto, vypadá to, že je zachráněna. Z auta ale vystoupí Zbytek. Inna je v šoku, utíká. Zbytek ji dostihne a omráčí ji ranou do spánku.


• Eduard je po operaci zesláblý, srdce pořád zlobí – dostaví se arytmie. Zdena konstatuje, že řešením je bypass, který provedou v Hradci. Tereza se přiznala Radovi. Ten vyslechne i Máru, aby si ujasnil, kdo zfalšoval lékařskou zprávu v Eduardově počítači. Mára to hodí na Eduarda s tím, že svou dceru vždy vysekával z průšvihů. Tereza se dozví, že Rada chce vyslýchat Eduarda. Rozloučí se s otcem, smíří se. Potom u Rady vypoví, že zprávu v počítači zfalšovala ona. Nechce, aby těžce nemocného Eduarda vyšetřovali.


• Mára seznámí Sekoru se svými velkolepými plány. Chce, aby se v Kamenici prováděly specializované zákroky. Začít se má úplnou resekcí žaludku pacienta Vaňka. Sekora je nadšený, operace se ujme, je totiž jediný, kdo tento zákrok dělal. Mára zve k operaci profesora – kapacitu z Prahy, má to být velká událost. Pacient Vaněk je zvyklý užívat si života plnými doušky a když zjistí, co život bez žaludku obnáší, rozmyslí se a operaci odmítá. Všichni už jsou přichystaní a Mára před kapacitou vypadá jako blbec. A tak strašením a výhrůžkami donutí pacienta podepsat souhlas s operací. Sekora má z toho špatný pocit, ale operuje. Když po operaci přijde za Vaňkem, ten je depresivní a nechce s ním mluvit. Sekorovi je hrozně, Mára je naopak navýsost spokojený.

 

V TV 4. 12. 2018
 

Nova.cz