Celý 861. díl Ordinace: Po nemocnici se šíří zpráva o těhotenství Bibi. Čeká s Markem dítě?

Publikováno 8. 1. 2019
Ordinace: 861. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nedráždi hada bosou nohou? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 861. DÍL ORDINACE SLEDUJTE ZDE •

 

Bibi je po ránu nevolno a nevolnost u ní pokračuje i během dne. Ona i Marek se začnou domnívat, že je těhotná. A zpráva se nemocnicí rychle rozšíří. Doputuje i k Vojtovi. Když si ale Bibi udělá těhotenský test, zjistí, že je negativní. Nevolnost způsobily zbytky vánočního cukroví, špatně je také Standovi. Bibi si tím ale uvědomí, že po dítěti už touží a Marek jí to nemůže odepřít. Ale radost z toho nemá, na roli otce se ještě necítí být připraven, Bibi se ale nepřizná.Heluš prožívá deprese z chudoby. Konzultuje svoje trápení s Jarmilou, tak však musí naléhavě odběhnout k jinému případu a Heluš zatím v její ordinaci přepadne objednaný pacient. Heluš si s Jarmilou splete a ona mu to nevyvrátí. Probere s ním jeho problém a inkasuje si za to nemalé peníze. Na základě toho se rozhodne, že se stane terapeutkou. Je k tomu předurčená, navíc tím zbohatne a od rozhodnutí otevřít si poradnu, i když o tomto oboru vlastně nic neví, ji neodradí ani Bobo, který z toho má obavy.
 

Sekora, po nehodě na motorce, stále leží v kómatu a jeho stav se zhoršuje: o jednu ledvinu už přišel a začíná mu odcházet i ta druhá. Marika je zoufalá, nemá šanci, jak svému milovanému muži, kterému tolik ublížila, pomoci. Rady si neví ani nikdo z kolegů...


Suchému se snaží Mára vpadnout do zad. Chce místo primáře po Sekorovi a tlačí i na Charlotte. Příležitost se mu naskytne s pacientem s nádorem v žaludku. Zatímco Suchý s operací váhá, Mára se do toho chce pustit, bez jeho pomoci se ale na sále neobejde, hlavní sláva je ale pak jeho. Suchému dá posléze najevo, že o post primáře s ním bude bojovat.

 

861. díl s názvem "Nedráždi hada bosou nohou" jste v TV mohli vidět 8. ledna 2019.

 
 

Nova.cz