Celý 870. díl Ordinace: Marek poznal Eriku a Bibi ho požádala o ruku!

Publikováno 7. 2. 2019
Ordinace: 870. díl, Marek potkal Eriku a Bibi ho požádal o ruku
Zdroj: Archiv TV Nova

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nejbáječnější rodina? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 870. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE ♦


Bibi a Marek plánují víkendový výlet a Bibi se těší, že budou „dělat miminko“. Marek si to v poslední chvíli rozmyslí a odjede na boxerský turnaj, kde odolává svodům atraktivní a rázné boxerky Eriky. Bibi je zdrcená, na radu Tomáše Zajíce přesto zkusí jít na Marka po dobrém. Udobří se s ním, pomilují se a Bibi mu následně oznámí, že s dítětem počká, nechce na něj tlačit, neustále se kvůli tomu hádat a hlavně o něj přijít. Marka to mile zaskočí, ještě větší překvapení ho čeká hned záhy – Bibi ho totiž požádá o ruku! Nejdřív by měla být svatba a pak dítě. Marek s radostí odpoví ANO.

Naďa Mázlová pořádá pro Lucii první velký večírek, kam sezve vlivné hosty. A zároveň z toho udělá i oslavu Mázlových narozenin. Utratí za to ale spoustu peněz Lucie a Darka, kteří se zhrozí. Naďu zachrání pozitivní ohlasy na party, zejména od dvou youtuberů Taryho a Míny, kteří by U Čerta rádi uspořádali další akce. Všichni jsou nadšení, a adrenalinová spolupráce s Naďou tak může pokračovat dál.

Pacient Jošt týrá sestry i Vojtu. Jediná, která zkrotí jeho arogantně agresivní chování, je Květa. Jošt jí proto nabídne, že jí dobře zaplatí, když ho po operaci bude privátně ošetřovat jak v nemocnici, tak následně u něj doma. Květa přijímá, aby vydělala peníze na dluh i svatbu. A vůbec netuší, do čeho se pouští...


870. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Nejbáječnější rodina" jste v TV mohli vidět 7. února 2019.
 

 

 

Nova.cz