Celý 879. díl Ordinace: Je konec! Bibi se rozešla s Markem, který čeká dítě s Erikou

Ordinace: 879. díl, Bibi opustila Marka i Kamenici
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Vždycky zbývá naděje? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ CELÝ 879. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE ♦


Bibi je na dně, ví, že Markovi nikdy neodpustí. Zoufalý Marek přijde za Bibi na šér, tam ji ale utěšuje Vojta. Je z toho scéna, Bibi raději odchází na neplánovanou noční s tím, že se Marek do rána odstěhuje. Ráno Marek Bibi vyzná lásku, ona ale zůstane neoblomná. Do toho Erika zničenému Markovi oznámí, že je s ním těhotná. Marek reaguje tvrdě, dítě s Erikou nechce. Erika pak navštíví i Bibi a je jasné, co jí řekne. Když Bibi Markovi pošle klíč od šéru, Marek tam hned letí, s nadějí. Najde ale prázdný, vystěhovaný byt a dojde mu, že že jeho životní láska je definitivně pryč...

Heluš se bojí, že přijde o V.I.P. klienta Hesse, protože je na ni nabroušená Babeta. Hessův spolupacient - čajovník má bolestivou osteosklerózu, jejíž příčinu lékaři neznají. Hesse napadne, že by mu mohla pomoct Heluš. Ta se čajovníka snaží „navnímat“ a říká nesmysly, takže čajovník má jasno: je šarlatánka. Mezi řečí se Heluš dozví, že pacient pije pět litrů čaje denně, a zmíní se o tom před Alenou, která je jeho ošetřující lékařkou. Aleně dojde, že příčinou potíží je fluoróza způsobená nadměrným pitím čaje. Fluoróza se dá podle jedné studie mírnit výluhem z bazalky svaté. Když to Alena vysvětluje na pokoji, čajovník a Hess nestačí zírat: Heluš čajovníkovi řekla totéž!

Zdena se od Janáka dozvídá, že na policii volají po zhlédnutí spotu samí podvodníci a vyšinutí jedinci. Martynčák navíc nechce komunikovat a je třeba akci nějak koordinovat. Zdeně nezbude, než se s Martynčákem sejít. Nečekaně volá údajný únosce Haničky a slibuje, že brzy poskytne důkaz, že je holčička u něj, nesmějí ale volat policii. Zdeně svitne naděje, Suchý je skeptický. Druhý den ráno Martynčák a Suší dle instrukcí únosce najdou v kontejneru Haniččino tričko. Suchý chce informovat policii, Martynčák se Zdenou s ním nesouhlasí, nechtějí ohrozit Haničku, zaplatí. Suchý těžce nese, že je Zdena na Martynčákově straně.

Sekora se vrací na místo primáře, Charlotte ho ale vzápětí sesadí pro zdravotní nezpůsobilost, může tu zůstat maximálně jako řadový lékař. Sekora vyrukuje s tím, co se dozvěděl: mají v plánu zničit chirurgii! Mára ani nezapírá, vysměje se mu. Když spolu Sekora a Mára později jsou na sále, vyčerpaný Sekora musí přenechat Márovi vedení operace. Mára předpokládá, že po slabém výkonu na sále bude chtít Sekora odejít sám. I Marika zapochybuje o smyslu dalšího boje s Márou, když se dozví o plánu konsorcia. Sekora to ale nechce vzdát. A málem se s Marikou políbí. Překvapí Máru, když zůstává jako řadový lékař. Marika je ráda. Sekora ji ale upozorní, že mezi nimi se už nic intimního nikdy nebude opakovat.


879. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Vždycky zbývá naděje" jste v TV mohli vidět 12. března 2019

Nova.cz