Celý 881. díl Ordinace: Posun v pátrání po Haničce! Našel se její náramek

Ordinace: 881. díl, nové stopy v pátrání po Haničce
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Rozděl a panuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

CELÝ 881. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE

Suchého krize graduje, když Zdena v hledání Haničky začne spolupracovat s Martynčákem, který vypsal odměnu pro toho, kdo přispěje k jejímu nalezení. Suchý naopak pošle nevybíravě do háje pána, jehož syn údajně spatřil Haničku v lese s nějakou paní. Jenže posléze se ukáže, že svědectví jeho syna by mohlo být věrohodné, protože na inkriminovaném místě se nalezne náramek Haničky a tak Suchý ztrácí u Zdeny další body. Ke všemu se Suchý opil, zpouráží U Čerta Bělu. A když v kocovině další den opomene, že pacient má diabetes a ten kvůli tomu zkolabuje, konečně má Mára záminku, aby mohl dát Suchému výpověď.

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 14
Zdroj: Archiv TV Nova

Eduard se vrací předčasně z lázní, protože se dozvěděl o plánech Charlotty a Máry postupně eliminovat Kamenickou chirurgii. Eduard se rozhodne bojovat o její záchranu. Sezve všechny věrné zaměstnance na schůzku do vily, kde se připravuje záchranný plán. Ale právě selhání Suchého je další ranou do vazu.

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 18
Zdroj: Archiv TV Nova

Marek se snaží bolest z rozchodu s Bibi vybít v boxu. Podstoupí nerovný zápas s boxérským šampionem Borákem, který mu nabídne účast v tajných boxerských zápasech. Při výjezdu Marek narazí na případ šikanovaného skladníka Luboše, který je obětí svých kolegů i vedoucího mistra. Dozvídá se od Vojty, že Bibi odjela do Kanady. Sice se mu podaří se s ní spojit po skypu, definitivní rozchod ale Bibi potvrdí. A nešťastný Marek si vybije svou frustraci na mučitelích nešťastného skladníka Luboše – všechny je zmlátí. K všemu se přihlásí k nelegálním boxerským zápasům.

Ordinace: Marek se spojí s Bibi!
Zdroj: Nova.cz

Naďa se po konfliktu s Alenou rozhodne nastěhovat natrvalo k Rytířovi. Ten z toho ale moc radost nemá, stejně jako Alena s Jakubem se obává reakce Mázla - příležitostný, utajený vztah mu vyhovoval víc. Naďa je zklamaná, odjíždí do Prahy na módní přehlídku jako náhradnice za nemocnou kamarádku. Rytíř už začíná litovat své nerozhodnosti, naštěstí je Naďa zatím ochotná v nezávazném vztahu s Rytířem ještě pokračovat.

881. díl s názvem "Rozděl a panuj!" jste v TV mohli vidět 19. břena 2019

Nova.cz