Celý 882. díl Ordinace: Nové důkazy rozpláčou Zdenu s Davidem. Jejich dcera je naživu s neznámou ženou

Ordinace: 882. díl, Haničku unesla tato žena
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Piha na kráse? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ CELÝ 882. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE

Policie sestavila podle výpovědi svědka portrét údajné únoskyně Haničky. Zdena se pustila do pátrání, jak jinak, s Martynčákem. Suchý v práci mezitím řešil hrozící výpověď kvůli opilosti na pracovišti. Po dobu řešení bude Suchý postaven mimo službu. Jeho krize se tak prohlubuje, nedokáže už věřit v zázrak, že se Hanička najde a po konfliktu se Zdenou se znovu opíjí a spí u Hanáka. Nicméně další den se překoná a pokračuje v hledání společně se Zdenou i Martynčákem. A pak už jim volá Janák, že mají skutečnou stopu – fotku živé Haničky z fotopasti na zvěř z lesa! Podaří se díky tomu lépe identifikovat ženu? A pomohou dobré zprávy k lepšímu vztahu Zdeny a Davida?

Ordinace: Zprávy pro Suché
Zdroj: Nova.cz

Na oddělení přivážejí kamaráda Sekory Jiřího s vážným poraněním ruky od cirkulárky. Mára nepustí Sekoru na sál a naschvál pověří operací Švarce s Adamem, který operaci i přes selhání Boba úspěšně dodělá. U Jiřího se však objeví komplikace s krvácením do břicha, musí tedy opět na sál. Sekora volá příslužbu a dorazí Adam, pošle ho domů, nevěří mu a raději si přizve Mariku. Jenomže ta bude nedostupná, Sekora tak musí operovat sám. Mára se o tom pochopitelně dozví a hodlá si za to Sekoru podat. Co se ale nestane, Adam mu falešně odsvědčí, že s ním operoval! Mára se zdá být bezmocný. Pochopil konečně Adam, na čí stranu se má přidat?

Ordinace: Zraněná Naďa
Zdroj: Archiv TV Nova

Naďa odjela do Prahy na módní přehlídku a Rytíř trpí nejistotou, jestli ji svým nerozhodným chováním neodradil. Svěřuje se Aleně, že Naďu miluje! A vydá se za ní do Prahy na přehlídku. Tam ale ztropí výtržnost, protože žárlí na vizážistu Reného. Při potyčce s bodyguardem se k němu Naďa rozeběhne, zakopne však a zraní si tvář. Hrozí konec nasmlouvaným kšeftům, a tak Rytíř domluví Aleně a ta ránu precizně sešije. Zdá se, že i Naďa opětuje Rytířovu lásku a Mázlovi tak bude potřeba všechno říct...

882. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Piha na kráse" jste v TV mohli vidět 21. 3. 2019

 

Nova.cz