CELÝ 892. DÍL ORDINACE: Nechají si Erika s Markem dítě? Definitivně se rozhodli

Ordinace: Erika se stěhuje na šér
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Falešná naděje? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Podívejte se zdarma na celý díl

 

Mázl propouští Eriku z nemocnice, ale trvá na tom, aby šla na rizikové těhotenství. V té souvislosti se Erika dozvídá, že jako OSVČ, která si neplatila nemocenské pojištění, nebude mít nárok na nemocenskou a později ani na mateřskou. Navíc jí majitel bytu tentýž den ukončí nájem. Erika skončí u Vojty a zjišťuje, že by nebyla schopna se o dítě postarat. Druhý den ráno se rozhodne pro interrupci. Vojta zajde za Markem a požádá ho, aby alespoň zvážil, jestli by Erice neměl pomoct. Dítě je přece i jeho. Marek nakonec Erice sdělí, že se o ni i dítě postará, ale ať nečeká žádné skutečné soužití. Nicméně Erika se může nastěhovat k němu na šér. Marek však jen kouká, když s Erikou přichází i Vojta. Protože nechal Eriku přespat u sebe na ubytovně, dostal odtamtud vyhazov.

Martynčák stále usiluje o to, aby byl nablízku Zdeně. Vymyslí si dokonce nového svědka, který údajně viděl Haničku v Praze, a přemluví Zdenu, aby tam s ním další den jela. Suchý se to dozvídá od Toníka. Trápí ho to a opět se opije do němoty. Od Čerta ho musejí odvést Hanák a Kovář. Ráno trpí Suchý obrovskou kocovinou a uvědomuje si, že má s alkoholem opravdu problém. Sám poprosí Hanáka, aby mu doporučil nějakou pomoc. Zdena v Praze odhalí, že Martynčák si svědectví vymyslel. Volá Suchému, aby pro ni přijel. Společně pak dorazí na policii za Janákem. Ten jim řekne, že policie našla dítě, které by mohlo být Hanička. Suchý a Zdena se od Janáka dozvídají, že policie našla dítě, které by mohlo být Hanička.

Hess je během generálkového týdne čím dál nervóznější. Babeta před jeho stavy Heluš varuje, ale ta je přesvědčena, že Hesse zvládne. Postupně ale i ona ztrácí naději, že bude mít na Hesse pozitivní vliv. Hesse iritují naprosto všechny zvuky. U Švarců se nesmí prát, pouštět myčka ani péct v troubě, protože i ta hučí. Jednu noc Hess dokonce Švarcovi vypne budík, takže ten přijde pozdě k operaci. Nakonec Hess přesvědčí Heluš, aby vyhodila pojistky a vyřadila tím všechny spotřebiče naráz. Švarc už toho má dost a rozhodne se z domova odejít.

Luigi se přichází Nadě omluvit. Uvědomuje si, že se jí mohly dotknout poznámky ohledně její postavy. Ujišťuje ji, jak krásná stále je. Naďu to na krátkou dobu ukolébá, ale pak Luigi přinese fotografie z jejího posledního focení. Naďa vidí, jak moc je grafik upravoval ve photoshopu. Luigi připustí, že existují různé cesty – plastické a estetické operace, photoshopové úpravy nebo konec kariéry. Naďa se rozhodne držet dietu, ale když ji na fotkách téměř nepozná ani Lucie a ona se nezvládne nasoukat do starých džínů, slibuje Luigimu, že půjde na plastické úpravy. Luigi je z toho nadšený.

 

892. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Falešná naděje" jste v TV mohli vidět 25. 4. 2019

 

Nova.cz