VIDEOCHAT s Andreou Růžičkovou: Její syn byl celou dobu s ní! Ukázala nakonec Tobiáška?

Aktualizováno 6.10. 2017 16:24
Ordinace: Chat s Andreou Růžičkovou
Zdroj: Nova.cz

Představitelka Mariky, milá herečka Andrea Růžičková, si našla chvilku a ze svého obýváku spustila online chat s fanoušky Ordinace. Celou dobu byl vedle ní její syn Tobiášek a také Kiara a Grace! Rozpovídala se o Marice, proč se chová jako mrcha. I o tom, co s nimi oběma bude dál! Prozradila, jak její manžel snáší její líbací scény a přiznala, jaký byl porod. A co víc?

Přehrát poslední díl- Půvabné a milé herečce se 19. srpna narodil prvorozený syn Tobiáš, celý livestream ležel v dětském košíku vedle své maminky a občas bylo slyšet jeho roztomilé mumlání. I přestože fanoušci chtěli Tobiáška vidět, Andrea ho neukázala a vyjádřila se k tomu slovy: „Malého zatím neukazuji, na důvod se mě lidé často ptají na sociálních sítích, jednou to udělám, ale zatím je malinký, tak ho na sociálních sítích nechci vystavovat. Když tam jednou dáte fotku, tak to tam bude už napořád vidět a hned si to stahují novináři a podobně. Ještě máme čas, ale určitě vám ho někdy ukážu. Je krásný.“ (17.50)

Andrea Růžičková porodila
Zdroj: Instagram


- Fanoušky Ordinace samozřejmě také hodně zajímalo, jak to bude dál s Marikou a Adamem. Andrea samozřejmě nemůže prozrazovat děj, ale pověděla, že když dostali s představitelem Adama hercem Liborem Stachem scénář, tak byli hodně překvapeni, jaký závěr postavy čeká. Ovšem, jak to bude dál v budoucnosti, to neví ještě ani ona sama. „Ale byla bych ráda, kdyby se Marika polidštila, aby přestala tolik ubližovat, ale je to většinou taková nešťastná souhra náhod. A tím, že měla nešťastné dětství a v životě neměla moc štěstí, tak se vlastně snaží zachránit si svoji vlastní kůži. Asi proto je taková zlá, to se stává lidem i v reálu,“ vysvětlila chování své postavy herečka a zároveň vyjádřila, co by jí v budoucnu přála. (3.23)

- Herečka je nyní na mateřské dovolené a v Ordinaci v růžové zahradě 2 ji zanedlouho po delší dobu diváci neuvidí. Dle slov Andrey by se vrátit měla, zatím však není ještě nic stanoveno. A tak prosí o trpělivost.

- A má s Marikou vůbec něco společného? Je její úplný opak! O to víc je to pro ni herecky zajímavé, že se může převtělit do někoho jiného. „Marika je jenom postava, je to moje povolání, živým se tím, že jsem někdo jiný na obrazovkách. Můj život je mírumilovný. Marika je pro mě jediná výrazná negativní role a to se hraje moc dobře.“
Nova.cz