VIDEO: Libor STACH kápl božskou. Vybral by si Mariku, nebo Nicky? Budete se divit!

Aktualizováno 22.9. 2017 16:54
Zdroj: Nova.cz

Představitel doktora Adama Svobody ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si našel chvíli před večerním představením v divadle a s fanoušky seriálu poklábosil na facebookovském livechatu. Jaké nástrahy čekají jeho seriálovou postavu Adama a má zaneprázdněný herec vůbec čas na svůj osobní život? Odhalil mnohem víc, podívejte se!

Přehrát poslední díl

 

Libor se na popud dotazujících rozpovídal o tom, jak se natáčela scéna autonehody, kterou jste mohli vidět v úterním díle, kdy Marika s Adamem srazili chodce. Proč se točila 7 hodin? A věděli jste, že představitelka Mariky neřídí, jak Libor napráskal? Kdo tedy seděl za volantem? Podívejte se na video! (3:05). Promluvil i o tom, jak on vnímá celou situaci kolem Adama a naznačil i jeho další kroky (12:20).

Fanoušci se nejčastěji zajímali o vývoj vztahu mezi Adamem a Marikou, kterou v seriálu ztvárňuje herečka Andrea Růžičková. I přesto, že budoucnost této dvojice nemohl herec nijak přiblížit, po atakování dotazy na toto téma, alespoň trochu naznačil: "Nemůžu vám to prozradit! Řeknu vám jen to, že tam budou nečekané zvraty, které možná nikdo z vás nečeká! Bude to dalších pár dílů dost krušných."

Kromě seriálového vztahu vás zajímal také ten osobní. Která dáma se Liborovi líbí víc a ve skutečném životě by si ji vybral? Byla by to Marika, nebo Nicky? "Pokud bych si měl tady z toho hlediska vybrat, tak asi Nicky! A vzhledově to nedokážu říct, obě ženy jsou moc krásné." (22:04)

Diváci nejvíce zaskočili Libora otázkou o tom, jak se 
cítí, když líbá cizí ženu, respektive jinou ženu než svou přítelkyni. Odpověď najdete v čase 10:15!

Ordinace: Herec Libor Stach
Zdroj: Archiv TV Nova


Herec taktéž prozradil, proč ho seriálová kolegyně Tereza Rumlová zfackovala rovnou sedmkrát za sebou, a jaké problémy to při natáčení způsobilo! (4:30)

Diváci ovšem nezůstali jen u otázek mířených na hercovo působení v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zajímali se o to, jak často má herec volno a jestli mu vůbec zbývá nějaký čas, který by mohl věnovat své přítelkyni nebo své rodině. (14:40)

Libora Stacha nejvíce rozesmála otázka, ve které se jeden z fanoušků ptá, zda má herec rád sérii filmů Harry Potter a kdo je jeho oblíbenou postavou. (10:30)

Během livechatu vyšla najevo i zajímavost ohledně hercova jména. Vždycky se chtěl jmenovat jako jeho seriálová postava, tedy Adam! A vztah má i k příjmení Svoboda, jaký? O tom v minutě 21:35.

Fanoušky také pobavil hláškou o psu kolegy Martina Zounara. "Má psa, který připomíná malého poníka!" A přidal historku o něm (13:52).

Na celý chat se podívejte ve VIDEU, nebo na facebookovské stránce Ordinace zde. A dění kolem Adama sledujte každé úterý a čtvrtek večer na Nově!

 

♦ NA DALŠÍ ZÁBAVNÉ CHATY S HERCI SE PODÍVEJTE ZDE.

 

TV Nova