CO BUDE DÁL s Babetou a chcete ji zpět na post vrchní sestry? HLASUJTE

Ordiance: Babeta byla sesazena z postu vrchní sestry - 4
Zdroj: Nova.cz

Vidět Babetu v slzách a slyšet z jejích úst zlá slůvka, to se v Ordinaci v růžové zahradě 2 jen tak nestává. Nyní však dostala důvod, po dlouhých letech dobře odvedené práce byla nejvyšším vedením sesazena z postu vrchní sestry! Jaké budou další její kroky, odejde úplně?

Přehrát poslední díl

 

Do kamenické nemocnice dorazila Charlotte Moreau, zástupkyně majitele, důvodem její návštěvy se stala stávka sester na oddělení chirurgie započatá Vilíkem Broučkem. Do hledáčku se jí pochopitelně dostala vrchní sestra Babeta Hessová, neboť v očích francouzské nekompromisní manažerky, je to její selhání.

"Staré osobní vazby se maj čas od času přerušit. A paní Hessová dopustila na svém oddělení stávku a dokonce se k ní připojila. Její výpověď je výstražným signálem pro ostatní vedoucí, kdo nedokáže udržet oddělení pod kontrolou, s tím se budeme muset rozloučit." S těmito slovy sesadila Babetu a post vrchní sestry na chirurgii přiřadila nováčkovi Květě Hrzánové, který se v jejích očích osvědčila při hromadném příjmu

Anketa

A jak jste vnímali Babetu jako vrchní sestru na chirurgii?

Hlasovalo 8983 lidí.

110

FOTO: Rána pro Babetu, byla sesazena z postu vrchní sestry

Zdroj: Nova.cz

Ordiance: Babeta byla sesazena z postu vrchní sestry - 1

Hodnocení:


Takovou ránu Babeta nečekala, se slzami v očích opustila ředitelnu a následně se pod vlnou emocí sesypala v kuchyňce. Dlouhých sedm let byla vrchní sestrou, jen s krátkou výjimkou, kdy ji vyměnila Zuzana Pantoflíčková, v křesle vrchní se ale dlouho neohřála. Babeta je totiž nejlepší, je energická, rázná a spravedlivá, pracovitost se jí taktéž neodepře. Nyní však nastal všemu konec. Babeta se bude muset smířit s pozicí řadové sestry. Zatne zuby a ustojí v jejích očích tuto ostudu, nebo podá výpověď?

Anketa

Znáte Babetu dobře, jaké budou její kroky dál?

Hlasovalo 2623 lidí.

 

Nova.cz