Ordinace pokračuje 8. sezonou. Co bude nového?

Váš oblíbený seriál se co nevidět vrátí na televizní obrazovky. Podívejte se, co vás v nové sezoně čeká!

Pokračování 8. sezony nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 přinese na jaře 2013 divákům další napínavé příběhy. Scenáristé si tentokrát připravili zápletky plné emocí a zvratů. Na další díl seriálu se diváci mohou těšit 29. ledna nebo si ji pustit již teď na Voyo.cz.

 

přehrát celou epizoduRODINA SUCHÝCH A LEPAŘOVÁ


Do Kamenice přijíždí krásná Renata Svárová, která odešla od svého bývalého přítele, kterého pronásledují dluhy. Renata
je zvyklá nechat se vydržovat, v Kamenici tedy hledá vhodný objekt pro tyto účely. Bydlí u Jáchyma, se kterým se již z minulosti přátelí, a pracuje v Baru U Čerta, kde čeká na muže svých snů. V baru se seznámí s Davidem Suchým, který jí velmi imponuje. Toho však doma čeká manželka Zdena a dvě děti.

BĚLA VALŠÍKOVÁ, MARTIN JÁNSKÝ A HYNEK PÁLENÍK

Bělin syn Hynek Páleník se z Austrálie vrací zrovna v okamžiku, kdy Běla zažívá šťastné období ve svém osobním životě. Běla je nadšená z návratu syna, ale její okolí, především Jánský, brzy začne vnímat varovné signály, a to, že Hynek není úplně
čestný a perfektní syn, za kterého ho Běla považuje.

DAREK, LUCIE, LEA VÁGNEROVI A GITULKA

Lea chce získat malou Gitu Hruškovou jen pro sebe. Má jí nahradit zemřelou dceru Denisku. Navede Darka, aby Gitu adoptoval. Lea informuje hejtmana Švarce, že Lucie má finanční potíže, a pokusí se ho vydírat. Zároveň také chystá další vraždu, otráví láhev s oblíbeným pitím a zašle ji své oběti. Teď už bude jen čekat, jestli její hrůzný plán vyjde.
 

ŠIMON A ERIKA

Erika se Šimonem přijde do jiného stavu. Zatímco Šimon, Pantoflíček, Běla i Jindřich se na dítě velice těší, Erika si není jistá, jestli v brzké době chce být matkou. Magda Mázlová Erice nabídne místo primářky plastiky, Erika se těší na vlastní kariéru.
 

JÁCHYM KALINA A SESTŘIČKA TIEN

Doktor Jáchym Kalina zatouží po sestřičce Tien. Nedostupná exotická krasavice ho láká jako zajímavá trofej. Namlouvá Tien, že se do ní skutečně zamiloval, a usiluje o to, aby s ní mohl strávit noc. Tien se neplánovaně do Jáchyma zamiluje, a rozhádá se proto se svojí rodinou. Jáchym se zalekne jejího vážného činu. Tien se cítí podvedená a nešťastná.

 

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Nova.cz