Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ

Ordinace: Co přinesou nové díly po prázdninách?
Zdroj: Nova.cz

Marika Lukáčová je zpět! Na chirurgii míří nová posila, Ota Kovář kraluje v Růžovce a Inna se začne mstít... To je střípek z nové podzimní sezony Ordinace v růžové zahradě 2, která epizodou s názvem Všechno je jinak završila třináctou a zamířila na letní prázdniny. A po nich se samozřejmě vrátí na obrazovky se zbrusu novými díly. Už teď web Ordinace poodhaluje, na co se těšit!

Přehrát poslední díl

 

• Leoš Mára si myslí, že má konkurz na primáře vyhraný, objeví se ale nový kandidát - MUDr. Jan Sekora. „Je to motorkář, má hausbót, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu," popisuje svou postavu herec Jan Hájek, který nastoupil do seriálu za velm dramatických okolností, málem přišel o nohu! Více čtěte zde:MUDr. Marika Lukáčová, kterou ztvárňuje Andrea Růžičková, se vrací ze stáže v Plzni, kam utekla před problémy, které nechala v Kamenici - srazila autem chodce, který zraněním na místě podlehl, a od nehody ujela. Vinu za ní vzal na sebe Adam Svoboda a je ve vězení. Marika ví, že by se měla problémům postavit čelem, co ale neví, je jaké emoční vypětí a jaká hříčka osudu ji na podzim v Kamenici čeká. Vždyť je tam zpět Leoš Mára a taky nový doktor...

• Do děje se také vrací uvězněný Adam Svoboda. Marika ho bude chodit do vězení navštěvovat...

Alena Mázlová porodila chlapce Benjamina. Tím v rodině nastává nová situace, dítě je Rytíře, který si na něj logicky dělá nárok, ona by ale nejraději Rytíře vymazala ze života. Čeká ji mnoho zkoušek diplomacie a pevných nervů, aby ukočírovala napjatý trojúhelník a chod početné domácnosti Čestmíra Mázla.
 
Jindřich a Aloisie mají svůj velký den - svatbu, ale oddávající úředník na poslední chvíli přijde s informací, která všem vyrazí dech...• Spolupráce Bibi, která se znovu vrátila k Markovi, se žárlivou Innou na erzetě nebude vůbec jednoduchá. Bibi je jasné, že se jí Inna bude za ztrátu Marka mstít...

• Ptáte se na Vojtu Kratochvíla a další? Z děje nezmizí! A co je čeká, tak o tom už zase příště.
 

Těšíme se na vás po prázdninách! Kdy přesně se Ordinace v růžové zahradě 2 vrátí na televizní obrazovky, o tom vás budeme na webu včas informovat a celé léto přinášet spoustu zajímavostí. 

 

Nova.cz