Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!

Aktualizováno 20.6. 2017 13:32
Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 101
Zdroj: Nova.cz

Po tradiční prázdninové pauze se na televizní obrazovky opět vrátí Ordinace v růžové zahradě 2 s nabitou novou sezónou! Divákům přinese pokračování osudů známých oblíbenců, navrátí oblíbenou rodinu, uvítá nové tváře a dá průchod novým láskám. Zjistěte více.

Přehrát poslední díl

 

 


• Nová krev

Jak už bylo oznámeno, do děje kamenických hrdinů zasáhne pohledný medik Jonáš v podání hvězdy letošní Tvojí tváře Milana Peroutky. „Pro roli v Ordinaci podstoupil casting, ze kterého vyšel jednoznačně nejlépe. Mohu prozradit, že jeho role zajímavě zasáhne do děje, ale jaká bude, to je ještě tajemství,“ naznačila kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Odhalíme, že mladý medik nebude jedinou novou postavou, na kterou se můžete těšit! Na informace o přicházejících posilách si však budete muset ještě chvilku počkat.


• Nová láska?
Zdá se, že zdravotní bratr Vilík (Roman Štabrňák) se až po uši zamiloval. Bude zdravotní sestřička Květa (Klára Oltová) konečně ta pravá? Vilík v Květě vidí svého strážného anděla, Květa má už ale leccos za sebou. Jestli to bude láska nebeská, nebo zase jenom platonická, to ukáže až čas... Stejně jako to, jak moc dlouho se Květa v Kamenici zdrží.

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 2
Zdroj: Archiv TV Nova


 

• Návrat
Z Ameriky se konečně vrátí oblíbená doktorka Zdena Suchá (Dana Morávková) s dětmi, což nesmírně potěší Davida Suchého. Ovšem starosti se Zdenou, které přijdou, mu místo úsměvů vyrýsují pořádně vrásky. Zdena se totiž vrací s velkým tajemstvím… A zatouží po návratu do nemocnice, role partnerky slavného hokejisty úspěšnou lékařku nemohla uspokojit. Andrej Martynčák (Ján Jackuliak) má ale o jejich životě jinou představu...

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 7
Zdroj: Archiv TV Nova


 

• Dítě
Už v závěru posledního dílu před letní pauzou diváci mohli vidět malého chlapce s pěstounem, jak koukají na televizi a identifikují Boba Švarce jako chlapcova otce! V nových dílech za ním oba přijdou a tento fakt mu oznámí! Jak se k tomu Boban, zvyklý žít jen pro sebe, postaví? Je vůbec možné, aby měl dítě? Stejnou otázku mu položí i Heluš, ale o tom už v nadcházející sezóně.

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 8
Zdroj: Archiv TV Nova
Tento výčet je jen první ochutnávkou toho, co se v nových dílech bude dít. Další články o dění po prázdninách budeme na webu přinášet dál, tak ho kontrolujte! :-)
 
111

Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 7

Hodnocení:

 

NENECHTE SI UJÍT:


 

 

Nova.cz