Co UVIDÍTE tento týden: Návrat zločince Rudovského!

Ordinace: Nemocný Rudovský je v nemocnici
Zdroj: Nova.cz

Mafián Rudovský se objeví v kamenické nemocnici! Jak to? Budou ho muset ošetřit... Švarc si udělá zálusk na post primáře. A Jirka vezme Kateřinu na romantický výlet! Co víc vás čeká v Ordinaci v úterý a čtvrtek? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 


549. díl - Srdcový král

V TV 10. 2. 2015

Ordinace: Rudovský je v nemocnici
Zdroj: Nova.cz

Do nemocnice přivezou zločince Rudovského. Na cestě k soudu měl vážné zdravotní komplikace. Tomáš se musí pochlapit a ošetřit muže, který ho držel v zajetí a kvůli kterému málem přišli s Kateřinou o život. Zvládne to? Hejduk dál naléhá na Zdenu, aby vzala primariát po svém sesazeném muži. Dalším kandidátem na primáře chirurgie je Bobo Švarc. Čestmír Mázl uvěří kartářce Melise a platí si další seance, aby "osvobodil" ducha milované Magdy.

 


550. díl - Šťastnej chlap

V TV 12. 2. 2015

Ordinace: Stryková alias Kateřina
Zdroj: Archiv TV Nova

Jirka chce zachránit Kateřinu před nepříjemnou službou s Tomášem. Simuluje nemoc a naplánuje pro Kateřinu romantický výlet. Stela prosí otce, aby s ní jel na návštěvu za bratrem Reném. Hejduk to ale odmítne, nedokáže odpustit synovi, který zmrzačil člověka a místo kariéry lékaře teď sedí ve vězení. Eliška a Vašík utečou z Prahy za Bělou. Potvrdí se, že se student Radek i přes veškerou snahu nedokáže o děti postarat. Heluš se Švarcem vyvěsí ohlášky své svatby. Chystaný sňatek ale ohrozí Simona, když vypráví Heluš o svém vztahu se Švarcem.

 

 

Nova.cz