ČTVRTEČNÍ ORDINACE: Drogy, peníze, policie. Velké trable Jonáše začínají. Dojde i k jistému sblížení. VIDEO

Publikováno 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Další potíže se řítí na rodinu Hrzánových. Jonáš skončí na policii s podezřením na vykradení skladu léků v nemocnici, pro výrobu drog. Tváří se nevinně a tvrdí, že je nevinný. Sled událostí kolem něj však tak nevinná nebude. Jaká je ale pravda? Nenechte si ujít nový díl, co víc vás v něm čeká?

Přehrát poslední díl

 

 

Do nemocnice je povolána policie, protože někdo vykradl sklad léků, jak se ukáže, použita k tomu byla Jonášova vstupní karta. Okamžitě tak padne do podezření. Květa je z toho zoufalá, má o syna pochopitelně strach, když je policií odveden na stanici. Tam mu Janák ukáže video z bezpečnostní kamery a Jonáš viníka pozná podle kšiltovky! Jenomže informaci si nechá pro sebe... Z jakého důvodu? O koho jde? Kdyby věděl, co to způsobí, možný by si to rozmyslel. Jonáš vstupuje na tenký led, ze kterého se jen tak nevymaní.

Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 8
Zdroj: Nova.cz


Na Mariku čeká případ, ve kterém bude muset volit víru, nebo život a objevit v sobě empatii i schopnost pro rozhodování. Ukáže se tak v novém světle Sekorovi a první sympatie budou na světě. Dívejte se 13. září ve 20:20 na Nově.

Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 12
Zdroj: Nova.cz

 

 

Nova.cz