Čtvrteční ORDINACE: Kuneš s Hugem spouští klíčový plán! A k čemu se sníží Tereza před Otou? Jen žasne! VIDEO

Jaký je pravý důvod přítomnosti Huga u Švarců? Proč jim byl podstrčen? To se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dozví ve čtvrtečním díle, kdy svůj velký plán s otčímem rozjedou! Otázkou je, zda se nevymkne kontrole... A Tereza se bude snažit zažehlit průšvih opravdu nehezkou cestou. Co vyvede před Kovářem v primářovně? Co víc vás čeká, zjistěte teď.

Přehrát poslední díl

 

Kovář rozhodne, že s ním půjde ke složité operaci Tereza, ta z toho má strach, ale Kovář ji povzbuzuje a po operaci dokonce pochválí. Jenomže Tereza se posléze pacientce nevěnuje, ani po Babetině prosbě. Její stav se prudce zhorší a je potřeba další operace a Tereza není k sehnání! S pacientkou to po druhé operaci nevypadá dobře, Eduard Terezu seřve a Kovář zuří. Tereza se bojí vyhazovu a naprosto se před primářem
poníží! Co udělá?

Františka trénuje triky na kouzelnické představení pro děti v nemocnici. A Vilík jí ochotně pomáhá. Přípravy jsou velmi náročné a komplikované. Květa ocení Vilíkův přístup a později mu poví něco, na co hodně dlouho čekal! Co to bude?

Ordinace: K 751. dílu
Zdroj: Nova.cz


Kuneš se rozhodne, že je čas zrealizovat plán, kvůli kterému je Hugo u Švarců! Hugovi se do toho zprvu nechce, pak ale o svém otci zjistí něco, co jeho názor změní a přiměje s „mástrplánem“ souhlasit. Později Heluš se Švarcem dostávají dopis, ve kterém anonymní únosce požaduje za Huga výkupné 35 milionů korun! Bude chtít Švarc takovou sumu zaplatit? A mají vůbec tolik peněz? Zvrtne se Kunešův plán a dostane se Hugo skutečně do nebezpečí?

Dívejte se na premiérový díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zoufalá ženská ve čtvrtek 16. listopadu od 20.20 na Nově.


 

Nova.cz