ČTVRTEK V ORDINACI: Bezpáteřní parchant na pohřbu zaútočí na Hanáka. A polibek zoufalých nevěrníků. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Leoš Mára je bezpáteřní parchant a znovu o tom v novém díle přesvědčí. Má dost silný žaludek na to, aby využil žalostné chvíle ke svému prospěchu! Při posledním rozloučení se zesnulou Andreou záměrně v bolestivé chvíli Hanáka osloví s nabídkou pomsty. Bude Hanák vůbec při smyslech ji přijmout?

Přehrát poslední díl

 

Její smrt je velmi bolestivou čerstvou ranou, která tak moc bolí a hojit se bude roky. Žal nad ztrátou své lásky Hanák krotí alkoholem. Na pohřeb milované Andrey dojde ale střízlivý a dokonale upravený. Jedinou skvrnou ve vyjádření jeho úcty u posledního sbohem, se stane jeho chování. Otu z obřadní síně "vykope" a vyslechne si podlý návrh Leoše Máry, který má žaludek na to, aby záměrně zaútočil v emočně vypjaté chvíli, ku svému blahu. Podívejte se ve videu a více čtěte zde:


Ordinace: Pohřeb Andrey Hanákové - 11
Zdroj: Archiv TV Nova

Jak další nával emocí, už při tak vypjaté chvíli jakou pohřeb je, Petr Hanák ustojí? A zda přejde na stranu zla k Márovi, to už sledujte v 822. díle, který znovu zašmodrchá vztahy Bibi, Vojty, Marka a Inny. Vdaná paní se znovu políbí se záchranářem, paradoxně ji do jeho náruče přivede manželova žárlivost. Oprávněná. Později se Marek dozví, zda je jeho manželka Inna těhotná. Tak se dívejte na nový díl 31. května ve 20:20 na Nově.
 


 

Nova.cz