ČTVRTEK V ORDINACI: Nemocnice třes se, Kovář ztrácí primariát! Co poté udělá Hanákovi, vyrazí dech. VIDEO

Parchant Leoš Mára vyděračskou cestou dosáhl svého, Ota Kovář je odvolán z postu primáře chirurgie! Nemocnice by se měla začít opět bát, grázl má moc na dosah ruky. Jenomže... Vztah zhroucené Květy se otřese v základech a Hugo bloudí v lese plném divočáků. Co víc přinese nový díl tento čtvrtek?

Přehrát poslední díl

 

Eduard Valšík na poradě oficiálně oznámí, že odvolal Otu Kováře z postu primáře. Zatím bude řídit oddělení sám, než jmenuje nového. Všichni jsou v šoku. Jen Leoš Mára se tetelí a těší se, že primariát má v kapse. Ale Eda ho nemile a hodně překvapí! A co bude s Otou Kovářem? A dojde Hanákovi, co způsobil?

Z vězení propuštění Bobo s Heluš po návratu domů také zažili šok, když doma našli jen Milana, který neměl potuchy, kde jejich syn je. Rozjede se tak vyšetřování Hugova zmizení. Policista Janák naznačí, že by za tím mohl být někdo ze Švarcových. Hugo mezitím bude bloudit lesem a nebude daleko od napadení divočáky! Heluš bude šílet a po nemocnici všude rozlepí plakáty s Hugovou fotkou. Když se najde Hugova kšiltovka, dá se policií okamžitě dohromady pátrací tým, jehož součástí jsou i Bobo s Milanem. Na pomoc jim přijdou i ti, o kterých by to vskutku nečekali. Les je ale velký a času tak málo... Najde se Hugo včas a zdravý? A kdo nabídne Švarcům nečekanou pomoc?

115

FOTO: Co přinesou nové díly?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Co přinesou červnové díly? - 8

Hodnocení:


Františka se skamarádí s Denisou a doma ji bude před matkou hájit, to už Květě rupnou nervy, když za ženskou, kterou nesnáší, utekl její syn a teď za ní doma ještě ke všemu oroduje i její dcera. Františce tak do očí vpálí celou pravdu o tatínkovi a Denisce, ta se rozpláče. Vilíka to rozzuří a pohádají se. Další hádka bude následovat v nemocnici s Denisou, načež se strhne další s Vilíkem. Květa se hroutí, nervy má nadranc a Vilík už toho všeho má taky plný zuby... Sbalí se Vilík a odjede pryč? Nebo Květa zkolabuje a tím věci naberou jiný směr?

Jak vše dopadne, na to už odpoví 824. díl Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 7. června od 20:20 na Nově. Dívejte se.
 





 

Nova.cz