Další rána pro zničenou Terezu tento týden: Co dalšího ošklivého ji čeká? Odtajnění

Ordinace: Zničená Tereza
Zdroj: Nova.cz

Po dlouhém boji Tereza nakonec přišla o dítě. Je to rána osudu, se kterou se bude muset učit žít. Prožívá velmi bolestivé chvíle, se kterými jí nepomůže vůbec nikdo, jen čas. A co by čert nechtěl, v jejím životě přijde další ťafka a bude to jako rána pěstí od člověka, na kterém jí tak moc záleží…

Přehrát poslední díl


Leoše Máru sebrala smrt jeho dítěte stejně jako Terezu. Jenomže jejich vztahem nevládne pravý cit, alespoň z jeho strany ne, a tak útěchu bude hledat v náruči své milenky Chartlotte. Diváci Ordinace v růžové zahradě už zřejmě tuší, co se semele. Ano, jeho nevěra praskne! Mára se bude bát střetu se zničenou Terezou. Není si jist, zda by jí dokázal být oporou, zda by ho ona nestáhla psychicky na dno. A jak diváci uvidí, jen by stačilo, aby byl s ní. Jsou v tom oba. Mára ale raději zvolí variantu se Tereza vyhýbat. Nechce čelit zoufalé situaci s ní. Nemá proč, když je mu lépe se ženou jinou. Je to sobecké a podlé, ale takový on už je. Nabere si v nemocnici až příliš služeb za sebou, a z únavy profesně selže. Únik pak bude hledat právě u Charlotte. Tereza ho pochopitelně bude hledat a taky ho najde. A tak, jak by nechtěla žádná zamilovaná žena: v hotelovém pokoji v posteli s jinou!

Ordinace: Zničená Tereza
Zdroj: Nova.cz

Dohra bude a bude velká. Odhalení nevěry je jenom začátek noční můry. Ale o tom už v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek večer na Nově.
 

Nova.cz