Další smrt a vězení v Ordinaci... Prchal Hanákovi zastřelil milovanou ženu, zpečetil si tím stejný osud?

Ordinace: Petr Hanák zatouží po pomstě
Zdroj: Archiv TV Nova

Petr Hanák přišel o to nejcennější ve svém životě. O Andreu, svou lásku. Je to horká hlava a drsný chlápek, který si život řeší sám a nečeká na příležitosti, vytváří si je. A to, že půjde po Prchalovi, je víc než jasné. Otázkou je, zda ho dostane a co přijde pak…

Přehrát poslední díl

 

Pavel Prchal zmáčkl spoušť a tu také svým výstřelem způsobil. Agresor a tyran se cílil na svou vlastní ženu, místo toho ukončil život ženě Hanáka. Bolest a zlost, která se do Hanákova srdce vlila, si raději nepředstavovat. A to, že šla Andrea kulce naproti a svou smrt si tímto hrdinským gestem vlastně vybrala, je Hanákovi úplně jedno. Kdyby nebylo Prchala, Andrea by ještě žila. Sice by ji časem pohltila dědičná nemoc Spinocerebelární ataxie, měl by ji ale u sebe, prožili by ještě mnoho šťastných chvil a mohli by se rozloučit.


Ordinace: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná
Zdroj: Archiv TV Nova

Hanák po pomstě v nových dílech zatouží a rozhodne se vzít spravedlnost do svých rukou. Web Ordinace prozradí, že Prchala najde!

Co myslíte, že se odehraje pak, znáte Hanáka dobře a odhadnete jeho chování zatížené bolestí? Dojde snad k tomu nejhoršímu – smrt za smrt?

Anketa

Co udělá Hanák s vrahem své ženy?

Hlasovalo 3432 lidí.

 

 

Jaký osud čeká na Hanáka a Prchala, to sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 vždy v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. A po odvysílání na videoportálu novaPLUS.cz

121

GALERIE: Andrea Hanáková v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Klára Cibulková jako Andrea Hanáková

Hodnocení:


 

 

Nova.cz